• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Next tank

Három???? Ekkora akiba, ennyi algához???:rolleyes:
Azok nem lusták, csak kevesen vannak!
Nálam 20 literben 4 dolgozik és patyolat tisztaság van.
Minimum triplázd meg a számukat és csodát fogsz látni!(y)
Holnap hozok még egy párat,de egy kis zöld még tetszik is a köveken.:)
 
Szasztok
Régen irtam ide,ennek csak az az oka hogy nem voltam elégedett azzal amit látok.
Igazából úgy nézett ki az akva minha megállt volna az idő,semmi nem nőt,mondjuk az mc most se,március óta nem igazán kellett nyirni(n).
De a stemek megindultak.

Már a második tápváltáson vagyok túl,most adával tápozok a gyári mennyiség megy, algával nem találkoztam mióta az ada megy,+
Pyton gitt hetente 1ml,ada green gain,nyírások után 3 napig+1,ml exel.
És ez megint tapasztalat akva lett szóval szoba dísz.:)
20180909_104916.jpg 20180909_105024.jpg 20180909_105139.jpg
 
nem látszik a Rotala macrandra-d! mi lett vele? vagy elnyomja a HRA(y) csak ugy folyik az MC.d erre a vegetálásra énis tudnák irni! pl anubias. vegetáltak egy fél évig mostmeg egyik hétről a másikra hozzák egymás után a leveleket! pedig nem adok semmi extrát! jól nézel ki:ROFLMAO:(y)
Köszi szépen.
A talaj kapott nem kevés és többféle tápgolyót,
A stemek szerintem ezért ilyenek,illetve az ada táp megteszi a magáét.
A macrandra átkerült egy másik akvába és elég jól érzi magát,igaz csak low tech.
Az mc, már nem csak mc @Szabó Henrik féle cuba is. Szerintem az kezd nagyon burjánzani.:)
 
Köszi szépen.
A talaj kapott nem kevés és többféle tápgolyót,
A stemek szerintem ezért ilyenek,illetve az ada táp megteszi a magáét.
A macrandra átkerült egy másik akvába és elég jól érzi magát,igaz csak low tech.
Az mc, már nem csak mc @Szabó Henrik féle cuba is. Szerintem az kezd nagyon burjánzani.:)
Megnéztem volna milyen ada táp alatt az a vörös szín!
 
Sziasztok
Na itt még tart a fonal,nem sok de.....
A világítást visszavettem 50%-ra kicsit toltam a co2 és cseréltem difit.
A jobb oldalról ritkítottam a rotalán,és beraktam 1 cserép Tropica Myriophyllum Matogrossense,és 1 Tropica Rotala Macrandra TC és megtűzdeltem tápgolyóval a hátsó fertályt.
Meglátjuk mi lesz belőlük.
15479028848332818468474611169455.jpg
De azért itt is szaporodunk.
20190118_125421.jpg
 
Back
Oldal tetejére