• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Montaña del Dragón

Zuzmi

VIP kertész
Sziasztok.
Megnyirtam vegre a myriokat is. Szintbehoztam mindenkit es kiteptem egy rakas pinnatifidat. Egy-ket reinickit is rabeszeltem, hogy maradjon csak mini.
Vizet csereltem, uveget pucoltam. Most probaltam ki eloszor, hogy az uj RO vizet kaptak az akik.
20200216_130036.jpg

Zuzmi

VIP kertész
Sziasztok.
Vizcsere tortent. Kb. 30 %. Visszasozott RO. MicMac 6-6ml. Mar regota igy megy. Egy heti adag.
A reinickiket megroviditettem, es kaptak tropika taptabit. Kaptak egyet a myriok is.
A zold neonok kaptak 7 db erositest, bar mar csak hatot latok. Nagyon aprok, a regiek benganak tunnek mellettuk. Majd megnonek. A guppik visszajottek. Ha ezt a tarsasagot is piszkaljak kiebrudalom oket. @star67 Csilla nalad, hogy allnak a fiuk? Nem kell meg egy kis erosites?
Kaptak fagyikajat, indul itt is a coryles!
20200224_141424.jpg

Zuzmi

VIP kertész
Sziasztok.
Itt is trehany voltam es kimaradt ket het. Plancsi helyzet ugyanaz mint a Cuevasban. Fereghajtas utan most 70-80%-os vizcsere, uveg, cso es szurotakaritas. Amig folyt a fergtelenites addig a purigent regeneraltam, most visszatettem.
Az aki uvegen nemi pont gyulemlett fel a ket het alatt, ezt is letoroltem. A rotalakat szerettem volna alacsonyan tartani, de a lustasagom miatt megint jol elszaladt igy megint nagyot kellett rajta nyirnom. A tetoket visszaultettem koze. A myriokat topoltam, visszaultettem. Kiteptem nemi pinnatifidat.
Itt nem lattam elhullast. Sot a kiszedett novenyek alol kellett nehany garnélát visszatessekelni.
Ja...amit megtalaltam csigat, azt kitessekeltem. Csak a terabitiakbol maradt bent par, de azok birtak a gyurodest.

Zuzmi

VIP kertész
Sziasztok.
Ujabb vizcsere tortent. Itt a heten csak egy garnielhullast tapasztaltam. Tobbiek jol vannak.
A pinnatifidan a difinel van nemi ecset, meg a reinickik regi leveleinek szeleinel.
A nagy cryptot a multkor kivagtam, mert kilyukadtak a levelei. Hiaba na, nem szereti a nem torodomseget.
20200314_154128.jpg

Zuzmi

VIP kertész
Sziasztok.

Megtortent a szokasos vizcsere. Pinnatifida ritkitva, rotala vissznyirva.
Azt hiszem tobb volt a planaria mint gondoltam, mert megjelent egy rakas ecset, es ket harom garnelanak is reszeltek. Gondolom a hullakbol felszabadult gonosz az oka.
Nem baj. Meg nagyobb vizcsereket alkalmazok aztan remelem lassan minden visszaall a regi mederbe.
Uveget lepucoltam, a rossz leveleket a reinickirol lemetszettem.
20200321_171711.jpg

Zuzmi

VIP kertész
Itt biza meg mindig van ecset es zoldulnek a kovek. Ez van.
Vizcsere megtortent, uveget lepucoltam. A gyepet kisse megnyirtam, pinnatifidat letepkedtem. A reinickiket is megtopoltam.
Nem telik tobb most...
20200329_131846.jpg
Elkepeszto, hogy mekkorara nott ez a riccardia bokor. Amig akartam korabban hogy legyen ilyenem, akkor nem ment, amikor meg le sem tojom akkor meg magatol ilyen.
20200329_131936.jpg
Es itt vannak a csunyasagok
20200329_131838.jpg

Oldal tetejére