• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Montaña del Dragón

Ma voltunk eloszor otthon ( anyukameknal) a jarvanykezdet ota, igy ma nem lesz mar vizcsere. Holnap.
IMG_20200621_162956.jpg
Asszem elvadultak! :love:
De ez jelenti szamomra, hogy minden rendben, amikor ok boldogok:
IMG_20200621_163018.jpg

Penteken erkezett a felmentosereg a megmaradt pamacsokra:
IMG_20200621_162814.jpg
Ezt pedig csak ugy. A felszint nyaldossak a novenyek.
IMG_20200621_162452.jpg
 
Sziasztok.
Meg fogok valni a tuber myriotol.
Ha valaki szeretne akkor szoljon, mert a kovetkezo hetvegen levagom neki. Nem postaznak ebben a hosegben.
Amugy csak vizet csereltem.
Csilla @star67 meg jo hogy mindket akiba raktam az aji mohakbol,mert itt felfaljak a garnelak. Hozza a friss hajtasokat ok meg szepen lelegelik. A a masikbol mindjart hozok kepet ott milyen szep.
IMG_20200705_140809.jpg
 
Utoljára módosított:
Ez gyors volt. Luigieknal van a myrio, kaptam helyette blyxat. Ugyis ki szerettem volna probalni.
Annyira felkavarodott a talaj, jo sok gyokere volt a myrionak, a java benne is maradt. De ugyis ki akartam egy adag talajt cserelni. Iszaposodik az amasonia akarki akarmit mond is! Ugy kodolt, hogy csak na. Jovoheten megejtem a cuba alatti talajfrissitest is.
Ja amugy shrimp king kerult a helyere.
Holnap csinalok kepet. Ma meg kisse homaly. Remelem senki nem hal bele.
 
Na, hogy megelozzem forumtarsaim indokolatlan es koran bekovetkezo elhalalozasat ime a kepek!
Ezt a sarat szuntettem meg. Nekem mondhat barki barmit, kifogsz egy sz@r szeriat es akar amasonia akar nem az mizony mallani fog.

View attachment 93547
View attachment 93548
Hahh... en is belefutottam egy zsak ilyen Amazoniaba, asszem a legutolso vasarlas alkalmaval. Nagyreszt ezert is valtottam, az uj akvat dennerlevel egeszitettem ki.
 
Bekerult a blyxa! Koszonet @Luigi13 Niki es Atti!
Kerult meg egy kis brazil fu is. Es megis megcsinaltam most az elso talajcseret is, mert most jolesett. Igy a cubat is ujra ultettem. Kiszabaditottam a crypto parvakat is es azokat is ujra ultettem. Csak egy gombocot hagytam erintetlenul mert azt imadom.
IMG_20200707_154725.jpg
Igen ott a rotala indikak elott az egy olyan helyes kis csoportosulas.
IMG_20200707_135904.jpg
Ja a terrkobol visszultettem egy kis lobelia cardinalist is. Jobbra lathato, meg kisse emers.
IMG_20200707_135900.jpg
 
Hahh... en is belefutottam egy zsak ilyen Amazoniaba, asszem a legutolso vasarlas alkalmaval. Nagyreszt ezert is valtottam, az uj akvat dennerlevel egeszitettem ki.
Hat en sem sirtam, hogy nem futott be az uj ada szallitmany. A shrimp kinggel elegedett vagyok. Az van teljesen a masik akiban is es jo a szine, nem ol meg az alga es semmivel sem porlik jobban.
Kivancsi leszek a Te dennerles tapasztalataidra!
 
Helyzet valtozatlan. Vizet csereltem.
Tegnao az egyik amanom a sok matatast szokessel halalta meg. Megfogtam, vissza raktam. De ma nem lattam.
Kezdem vegre megszeretni ezt az akit. Kisse kocepcio nelkuli lett, de valamiert megis most szeretem a legjobban.
IMG_20200711_124840.jpg
Es egy masik szemszog. Vegre innen is belatni. Eddig a myrioktol nem igazan lehetett.
IMG_20200711_125715.jpg
 
Back
Oldal tetejére