• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Montaña del Dragón

Sziasztok.
Megnyirtam vegre a myriokat is. Szintbehoztam mindenkit es kiteptem egy rakas pinnatifidat. Egy-ket reinickit is rabeszeltem, hogy maradjon csak mini.
Vizet csereltem, uveget pucoltam. Most probaltam ki eloszor, hogy az uj RO vizet kaptak az akik.
20200216_130036.jpg
 
Sziasztok.
Vizcsere tortent. Kb. 30 %. Visszasozott RO. MicMac 6-6ml. Mar regota igy megy. Egy heti adag.
A reinickiket megroviditettem, es kaptak tropika taptabit. Kaptak egyet a myriok is.
A zold neonok kaptak 7 db erositest, bar mar csak hatot latok. Nagyon aprok, a regiek benganak tunnek mellettuk. Majd megnonek. A guppik visszajottek. Ha ezt a tarsasagot is piszkaljak kiebrudalom oket. @star67 Csilla nalad, hogy allnak a fiuk? Nem kell meg egy kis erosites?
Kaptak fagyikajat, indul itt is a coryles!
20200224_141424.jpg
 
Sziasztok.
Itt is trehany voltam es kimaradt ket het. Plancsi helyzet ugyanaz mint a Cuevasban. Fereghajtas utan most 70-80%-os vizcsere, uveg, cso es szurotakaritas. Amig folyt a fergtelenites addig a purigent regeneraltam, most visszatettem.
Az aki uvegen nemi pont gyulemlett fel a ket het alatt, ezt is letoroltem. A rotalakat szerettem volna alacsonyan tartani, de a lustasagom miatt megint jol elszaladt igy megint nagyot kellett rajta nyirnom. A tetoket visszaultettem koze. A myriokat topoltam, visszaultettem. Kiteptem nemi pinnatifidat.
Itt nem lattam elhullast. Sot a kiszedett novenyek alol kellett nehany garnélát visszatessekelni.
Ja...amit megtalaltam csigat, azt kitessekeltem. Csak a terabitiakbol maradt bent par, de azok birtak a gyurodest.
 
Sziasztok.
Ujabb vizcsere tortent. Itt a heten csak egy garnielhullast tapasztaltam. Tobbiek jol vannak.
A pinnatifidan a difinel van nemi ecset, meg a reinickik regi leveleinek szeleinel.
A nagy cryptot a multkor kivagtam, mert kilyukadtak a levelei. Hiaba na, nem szereti a nem torodomseget.
20200314_154128.jpg
 
Sziasztok.

Megtortent a szokasos vizcsere. Pinnatifida ritkitva, rotala vissznyirva.
Azt hiszem tobb volt a planaria mint gondoltam, mert megjelent egy rakas ecset, es ket harom garnelanak is reszeltek. Gondolom a hullakbol felszabadult gonosz az oka.
Nem baj. Meg nagyobb vizcsereket alkalmazok aztan remelem lassan minden visszaall a regi mederbe.
Uveget lepucoltam, a rossz leveleket a reinickirol lemetszettem.
20200321_171711.jpg
 
Itt biza meg mindig van ecset es zoldulnek a kovek. Ez van.
Vizcsere megtortent, uveget lepucoltam. A gyepet kisse megnyirtam, pinnatifidat letepkedtem. A reinickiket is megtopoltam.
Nem telik tobb most...
20200329_131846.jpg
Elkepeszto, hogy mekkorara nott ez a riccardia bokor. Amig akartam korabban hogy legyen ilyenem, akkor nem ment, amikor meg le sem tojom akkor meg magatol ilyen.
20200329_131936.jpg
Es itt vannak a csunyasagok
20200329_131838.jpg
 
Sziasztok.
Vizcsere, uvegpuci tortent. A szurot is kitarkaritottam, darabjaira szedtem, zsiroztam visszazartam.
Az ecset helyzet tovabbra is fennall. Majd elmulik. Kisse szoros az uveg. Es nehany level lyukad. Asszem a sok vizcsere sok tapot is kivett a vizbol, amit nem emeltem igy ezt most megteszem. Meglatjuk mi tortenik.
Megritkitottam a vastag macskafarkat.
20200405_131743.jpg
20200405_131753.jpg
20200405_131801.jpg
 
Aaaa, durvulat ez az ecset.
Sebaj. Lesikaltam amennyire tudtam. Visszasirom a csodaszep algamentes dragon koveimet. Olyan bosszanto, hogy igy fel tud borulni a beke...
A tapot duplajara emeltem a heten, a pinnatifidan kivul masokat nem viselt meg annyira a tortenet. Gyepet kellett nyirnom. Talan lassabban nonek a novenyek.
A ki-befolyokat kisikaltam, uveget letoroltem, difi kihypozva. Skimmer lepucolva, gumitapik megmicrozva, most tapad, mint az allat.
Igazabol alig jut idom mindenre...fene egye meg. Ez a negy napos hetvege sem negy nap :mad:.
20200411_130052.jpg
 
Aaaa, durvulat ez az ecset.
Sebaj. Lesikaltam amennyire tudtam. Visszasirom a csodaszep algamentes dragon koveimet. Olyan bosszanto, hogy igy fel tud borulni a beke...
A tapot duplajara emeltem a heten, a pinnatifidan kivul masokat nem viselt meg annyira a tortenet. Gyepet kellett nyirnom. Talan lassabban nonek a novenyek.
A ki-befolyokat kisikaltam, uveget letoroltem, difi kihypozva. Skimmer lepucolva, gumitapik megmicrozva, most tapad, mint az allat.
Igazabol alig jut idom mindenre...fene egye meg. Ez a negy napos hetvege sem negy nap :mad:.
View attachment 90327
Akkor lehet hogy szakmát kellene váltanom, légy festő, ha már ilyen sok ecseted van.
Viccet félre téve, valójában, hol jelenik meg az a fránya ecset? Nekem lenne 1, pontosabban 2 gondolatom,hogy mért is, és szerintem, azt nem a tápban kellene keresni a megoldást. Én legalább is, egy másik tényezőt látok.
 
Back
Oldal tetejére