• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

BacterAE sajnos GA kínálatában már nem elérhető, pedig akartam venni.
Amit viszont kapnak: Shirakura Chi Ebi, GlasGarten Shrimp baby és Dennerle Crusta Gran baby.
Mára megint elegendett egy adagot valamelyik mama, mert vagy 10 picurka mászkál mindenfelé. Van öröm és reménykedés!:happy:
 
Nem akarom elkiabálni, mert nagyon babonás vagyok, de egyre több ovis korú csíkos picurka kerül elő a susnyából.:happy::happy::happy::happy::happy:
Ja, és kimentettem pár cory ikrát, amit a mohában találtam, most szurkolok, hogy ki is keljenek.:love:
 
Bucék szép lassan növögetnek, különbözö méretű garnéla babák rohangálnak mindenfelé!:D
Ugye, hogy elöl középen jól mutatna egy rózsaszín flamingó crypto? Évi?:love:
 

Attachments

  • IMG_6084.JPG
    IMG_6084.JPG
    413.5 KB · Megtekintések: 2
  • IMG_6085.JPG
    IMG_6085.JPG
    368 KB · Megtekintések: 2
  • IMG_6086.JPG
    IMG_6086.JPG
    353.1 KB · Megtekintések: 1
  • IMG_6087.JPG
    IMG_6087.JPG
    342.5 KB · Megtekintések: 1
  • IMG_6088.JPG
    IMG_6088.JPG
    361.1 KB · Megtekintések: 2
Bucék szép lassan növögetnek, különbözö méretű garnéla babák rohangálnak mindenfelé!:D
Ugye, hogy elöl középen jól mutatna egy rózsaszín flamingó crypto? Évi?:love:

Simán :) bár én nem biztos, hogy előre tenném, ki fogja előbb utóbb takarni a szép fád látványát a magasságával. Nálam csak úgy a köveken lévő moha közé beszúrva is szépen fejlődnek, a fényhez is közelebb lennének. Úgyis kettő költözik hozzád, kipróbálhatod a különböző körülményeket, aztán oda ültetheted, ahol jobban érzi magát.
 
Simán :) bár én nem biztos, hogy előre tenném, ki fogja előbb utóbb takarni a szép fád látványát a magasságával. Nálam csak úgy a köveken lévő moha közé beszúrva is szépen fejlődnek, a fényhez is közelebb lennének. Úgyis kettő költözik hozzád, kipróbálhatod a különböző körülményeket, aztán oda ültetheted, ahol jobban érzi magát.

Köszönöm előre is.
Amúgy nagyon kedves és őrült optimista vagy.
@tsokee Ritáéktól kapott hatalmas adag reinickii mini is pár nap alatt barna takonnyá vált és szétfoszlott, nem takart az ki semmit.:banghead:
Ezek Nálad is elöl vannak, meg Henrik is előre ültette a mini hollandban, azért gondoltam oda.
Meg hát kevés fény mellett ki tudja, meddig marad rózsaszín? Úgy jár, mint a rózsaszín betta, pár hét alatt más színű lesz.:nailbiting:
 
Köszönöm előre is.
Amúgy nagyon kedves és őrült optimista vagy.
@tsokee Ritáéktól kapott hatalmas adag reinickii mini is pár nap alatt barna takonnyá vált és szétfoszlott, nem takart az ki semmit.:banghead:
Ezek Nálad is elöl vannak, meg Henrik is előre ültette a mini hollandban, azért gondoltam oda.
Meg hát kevés fény mellett ki tudja, meddig marad rózsaszín? Úgy jár, mint a rózsaszín betta, pár hét alatt más színű lesz.:nailbiting:

Ezért gondolnám minél közelebb tenni őkelmét a fényhez, bár nálam a lámpa alatt majd 50 cm-re vannak az ültetettek, viszont az a pilács teljes gázon megy. A talaj nélküli lét nem fog megártani a kis jómadaraknak, nálam is él így 3 szépek, talán nem nyúlnak annyira magasra. A reineckii mini sokkal hamarabb bedurcásodik, ha valami nem tetszik neki. Nálam garnéla eledel lett.. :confused:
 
Köszönöm előre is.
Amúgy nagyon kedves és őrült optimista vagy.
@tsokee Ritáéktól kapott hatalmas adag reinickii mini is pár nap alatt barna takonnyá vált és szétfoszlott, nem takart az ki semmit.:banghead:
Ezek Nálad is elöl vannak, meg Henrik is előre ültette a mini hollandban, azért gondoltam oda.
Meg hát kevés fény mellett ki tudja, meddig marad rózsaszín? Úgy jár, mint a rózsaszín betta, pár hét alatt más színű lesz.:nailbiting:
Adjal neki gazt :rolleyes:
Es csinalok neked melle fenyt. :devil:
 
És az a kékes színű taiwan pandám, ami csak a fotómon ilyen :poop:, de igazából gyönyörű, szóval nőstény és PETÉS!!!:love:
 
Back
Oldal tetejére