• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

A kis garnélákból szerencsére egyre többet látok.
A flamingo él, albida foszladozik és zöldül, de mintha jönnének új hajtások is közben.
Ma vízcsere volt, utána TDS 132, pH 6,5, hőmérséklet 22,8 fok.
Visszasóznom nem kellett, de kapott egy kis black powdert és egy kanálka mironekutont.

Ja, és ha már 2x is voltam a GA-ban a szűrő miatt, próbából vettem is gyorsan az új Hikari készítményekből. Egyet kaptak a garnélák, egyet a coryk és otok.
Ízlett nekik!:p
 
4
Már négyet látok, és hulla még nem került elő, tehát az ötödiknek is lennie kell valahol. Biztosan ő a lány és még szégyenlős, a világosban nem mer mutatkozni, csak ha már szép telt kék lesz, amilyenre vágytam.

A corykat utólag is rehabilitálom, egyet sem láttam még közülük, amelyik bébi garnélát falatozna, jobban szeretik az egyéb tápokat, amit üveg tálban teszek eléjük.:hungry:
 
A tegnapi vízcsere után ma megint televan a moha a kis coryk aprócska pöttöm kis ikráival, de most nem szedem ki őket, mert amíg a nanus keltetésem és a kikelt ivadékok felnevelése egyértelműen sikeresen megy már, addig ezekből az ikrákból elkülönítés után a neveldében ki sem kelnek a picik. A természetre bízom, hátha egy-kettő megmarad.:rolleyes:
 
Íme, a tőlem már megszokott über:poop: telefonos fotó.
De a lényeg, hogy bár az elpusztult nőstény gatnélából kimentett petéket nem tudtam kikeltetni, mi @evavigh, de legalább mára mégis kikelt a mohán lengedező pygmaeus ikrákból 4 picuri cory ivadék.
Ez a maszat lenne az egyik.
Most felköthetem az alsóm, hogy sikerüljön őket felneveljem, mint a nanusokat.
 

Attachments

  • CB7ABE89-96E2-4AC4-8963-F9D67FDEB76F.jpeg
    CB7ABE89-96E2-4AC4-8963-F9D67FDEB76F.jpeg
    185.3 KB · Megtekintések: 5
Íme, a tőlem már megszokott über:poop: telefonos fotó.
De a lényeg, hogy bár az elpusztult nőstény gatnélából kimentett petéket nem tudtam kikeltetni, mi @evavigh, de legalább mára mégis kikelt a mohán lengedező pygmaeus ikrákból 4 picuri cory ivadék.
Ez a maszat lenne az egyik.
Most felköthetem az alsóm, hogy sikerüljön őket felneveljem, mint a nanusokat.

Gratula! Cory nagyi lettél. :D
Amíg látszik a szikzacskó, addig ne adj semmit nekik. Utána lehet banánférget élőnek.
Van száraz idító tápod? Priviben add meg a címedet, és küldök Hikari First Bites-ot.
A Dennerle Complete-et is nagyon szépen lehet porítani, abból is küldök. Egy szemcse porítva 3 adagot tesz ki 1 hónapos korukig. ;)
Ha majd elérik a 3mm-t akkor már Walter férget is adhatsz nekik.
 
Gratula! Cory nagyi lettél. :D
Amíg látszik a szikzacskó, addig ne adj semmit nekik. Utána lehet banánférget élőnek.
Van száraz idító tápod? Priviben add meg a címedet, és küldök Hikari First Bites-ot.
A Dennerle Complete-et is nagyon szépen lehet porítani, abból is küldök. Egy szemcse porítva 3 adagot tesz ki 1 hónapos korukig. ;)
Ha majd elérik a 3mm-t akkor már Walter férget is adhatsz nekik.

Köszönöm, egyelőre velük is azt a protokollt végzem, ami a nanusoknál már jól bevált, de ha velük nem jönne össze, majd megpróbálom a fenti tanácsaid szerint nevelgetni a következő csapatot.
 
Ahogy cseperednek a kis cory ivadékok, egyre több pettyet látok rajtuk, tehát még az is lehet, hogy nem pymaeus ikrákat keltettem ki, hanem az egy pár habrosus a két boldog szülő.:love:
1-2 nap múlva kikel a következő csapat, és ma újabb adag ikrát láttam a mohában és az üvegen. Valami nagyon tetszik a halacskáimnak.:D
 
Back
Oldal tetejére