• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Második próbálkozás 49 literben

Ma beköltözött további lakók:
- 5db Sakura Red
- 5db Galaxy Razbóra

Úgy gondolom ez a végleges létszám:
-13db Sakura
- 11db Galaxy
- 5db Oto

Bekerült egy Mini Oxydator is.

Köszönöm @pepe0419 !
 
Mai hírek tegnapról :):

A kis akva 3,5 hetes. Megjött az ecsetalga és valami fonálszerű is vele együtt, leginkább az MC-n.
Egyenlőre megpróbálom a növényen nyírásával kiszedni, valószínűleg a növény áthozta magával a nagy akváriumból amiben benn volt 2 hétig.
Van javaslatotok az irtására? MC-n carbozható vajon?

Más:
Felfedeztem kb 20db (valószínűleg ennél több is lesz) kicsi Sakurát. Nem tudom mikor születhettek, mert már tisztán látszik a formájuk olyan 2-3mm-esek lehetnek.
Ott lebzselnek mindenhol :)

Bacter AE adagolása megy, remélem elég lesz nekik az algák mellett :)
 
Mai hírek tegnapról :):

A kis akva 3,5 hetes. Megjött az ecsetalga és valami fonálszerű is vele együtt, leginkább az MC-n.
Egyenlőre megpróbálom a növényen nyírásával kiszedni, valószínűleg a növény áthozta magával a nagy akváriumból amiben benn volt 2 hétig.
Van javaslatotok az irtására? MC-n carbozható vajon?

Más:
Felfedeztem kb 20db (valószínűleg ennél több is lesz) kicsi Sakurát. Nem tudom mikor születhettek, mert már tisztán látszik a formájuk olyan 2-3mm-esek lehetnek.
Ott lebzselnek mindenhol :)

Bacter AE adagolása megy, remélem elég lesz nekik az algák mellett :)
MC csak töményen nem bírja a carbot, én már kifehérítettem egy adagot úgy de magához tért :)
 
Ma beköltözött további lakók:
- 5db Sakura Red
- 5db Galaxy Razbóra

Úgy gondolom ez a végleges létszám:
-13db Sakura
- 11db Galaxy
- 5db Oto

Bekerült egy Mini Oxydator is.

Köszönöm @pepe0419 !


Épp akartam is írni Neked, hogy ne reménykedj, hogy ez marad a végleges létszám. Túl pöpec kis akvát raktál össze ahhoz, hogy a sakurák és majd hamarosan a galaxyk is ne kapjanak kedvet a szaporodáshoz. És erre tessék, a garnélák már be is indultak. Ez többet jelent, mint tőlünk egy tucat like!(y) Jól érzik magukat, mindent szuperül eltaláltál, jó a víz, a kaja, minden szupi-szuper!
Én is örömmel beköltöznék oda, ha sakura lennék!:)
 
Épp akartam is írni Neked, hogy ne reménykedj, hogy ez marad a végleges létszám. Túl pöpec kis akvát raktál össze ahhoz, hogy a sakurák és majd hamarosan a galaxyk is ne kapjanak kedvet a szaporodáshoz. És erre tessék, a garnélák már be is indultak. Ez többet jelent, mint tőlünk egy tucat like!(y) Jól érzik magukat, mindent szuperül eltaláltál, jó a víz, a kaja, minden szupi-szuper!
Én is örömmel beköltöznék oda, ha sakura lennék!:)

Köszönöm :), bár kicsinyekkel magában érkezett 1-2 Sakura lakóm már a GA-ból :)
A kis Galaxy-kat meg alig várom, hajtják egymást rendesen a Susnyásba :)
Bár most jön a küzdelem ezzel a fránya ecsettel, amivel kb 8 hónapja a nagyban sem bírok.
A 2215-ös szűrő 100% hogy veszített már a teljesítményből, mert a Lily már nem húzza be tölcsérszerűen a felszínt, szóval nem gondolom hogy áramlás baj lenne. HQI már elég magasan van, szóval már nem tudom :)
 
Nekem dz1 azt mondta, hogy az MC nem érzi jól magát nálam, azért ecsetesedik. Bár Nálad lágy víz van, meg elég erős fény elvileg ez elég neki. Lehet, hogy érdemes lenne picit változtatni a lilyn, mert szerintem pont az MCnél nyomja a talaj felett el a vizet és keverheti a mulmot. Bár sejtem, hogy nem akarsz rá költeni, de egy poppy jobb lenne talán.
 
Nekem dz1 azt mondta, hogy az MC nem érzi jól magát nálam, azért ecsetesedik. Bár Nálad lágy víz van, meg elég erős fény elvileg ez elég neki. Lehet, hogy érdemes lenne picit változtatni a lilyn, mert szerintem pont az MCnél nyomja a talaj felett el a vizet és keverheti a mulmot. Bár sejtem, hogy nem akarsz rá költeni, de egy poppy jobb lenne talán.

Jó a kérdés, megpróbáljuk.
 

Hasonló topikok

Válaszok
243
Megtekintések
36K
Válaszok
102
Megtekintések
25K
Back
Oldal tetejére