• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

viktorlantos said:
Vízcseréknél, takarításnál kiveszem és biztonságos helyre rakom, de egyébként olyan cucc amit ritkán piszkál az ember.

Most már én is ezt csinálom. :D
 
Én voltam a balek.
Egy ügyetlen, kapkodó mozdulat miatt kapott egy nagyobb mechanikai behatást, amit nem bírt el.

A TÜRELEM megmenthette volna. :)

viktorlantos said:
histi said:
ADA hőmérőm törött el, még beüzemelés előtt. :evil:

pff de hogy sikerült? :?

Már a kezdetek óta használok ilyet mindkét akváriumon és nekem még nem sikerült eltörnöm.
Vízcseréknél, takarításnál kiveszem és biztonságos helyre rakom, de egyébként olyan cucc amit ritkán piszkál az ember.
 
Nekem egy diffúzor tapadó korong csonk tört le pedig azt gondolná az ember, az a legerősebb része.
Ez akkor történt amikor már a tisztításnál akartam levenni róla a tapadókorongot. :D

És jött már postán is törött üveg visszafolyásgátló 4db törött egyszerre amit a belső kis piros mozgó üveg tört el, egyszerűen kilyukasztotta a külső üveg héjat.
 
Ma én is eltörtem valamit.... Csúcs szupi üveg Lavazza kávéscsészéket rendeltünk a kávéfőzőhöz... hát én ma egyet eltörtem... :oops:
 
Első alkalommal írok a topicba.

Vízcserénél elfelejtettem kihúzni az automata fűtőt... Cccissssssz. :twisted:
 
Sziasztok.
Én nem törtem, én tönkre vágtam egy 1×24W-os T5 elektromos előtétet. Mindjárt felrobbanok mérgemben. :evil: képes voltam rosszul bekötni, pedig külön ügyelni akartam....
 
tomdelonge said:
Sziasztok.
Én nem törtem, én tönkre vágtam egy 1×24W-os T5 elektromos előtétet. Mindjárt felrobbanok mérgemben. :evil: képes voltam rosszul bekötni, pedig külön ügyelni akartam....

Szerencse, hogy nagyobb baj nem történt.
 
Sziasztok!

Az automata fűtő törés megakadályozására: egy kapcsolós elosztóba van bedugva a szűrő és a fűtő.
Rébebben volt hogy nálam is bedugva maradt, de időben észrevettem, azóta alkamazom ezeket az elosztókat.
 
Sziasztok,

most picit lassabban megy a gépelés, mert egy ujjal kevesebbet tudok csak használni...
Emlékeztek még a fantasztikus veriförszt üveg ki- és befolyócsöveimre? A befolyócsövet eltörtem amikor plóbáltam leszedni a pvc-t róla... senki, ismétlem senki ne próbálja meg ezeket halító igénybevételnek kitenni! Egy szelet megint kikerült az ujjamból :cry:
Kitaláltam a megoldást... majd az egyenes darabra rátolok egy pvc csövet, arra végére ahol a bemetszések vannak... erre... megint eltörtem.
Semmi baj, elkezdem tisztítani a kifolyócsövet... leesett a kefe vége, de úgy hogy pont beszorult a hajlításnál. Csipesszel kiveszem, csak előbb elzárom a csapot... uppszi... leesett.

Úgyhogy egy szett üveg szűrőcsővel kevesebb lettem... meg egy kevés bőrrel az ujjamon... :thumbup:
 
Na látom régen futott ez a topic, én most rádupláztam egyből :evil: !

Tegnap indult a sikersztorim, eltörtem a Co2 atomizert, semmi probléma :D van egy diffuzorom majd elketyeg az aki vele míg megjön a másik (képzeltem én) Co2 cső elővesz tolom rá a difire egy óvatlan mozdulat reccs -letört a csöve a diffúzornak :shock: ! Mondhatom szépen indul az év.
 
Sikeresen gyártottam egy méretes csorbát az akvárium frontüvegének a közepére. Megyek és felrúgok valamit különben robban a fejem.
 
A gebasz, hogy így marha nagy eséllyel el is durranhat a frontüveg, mivel jelentősen meggyengült :( .
Részvétem.
 
Moszat said:
Sikeresen gyártottam egy méretes csorbát az akvárium frontüvegének a közepére. Megyek és felrúgok valamit különben robban a fejem.
Nagyon sajnálom. Átérzem a helyzeted teljes mértékben, ugyanis ügyeskedtem én is legutóbb, mondjuk ehhez képest semmi méretben, de én is a frontüveg tetejéhez vertem oda a lámpatartó keretet, és egy hüvelyujjkörömnyi rész pont középen lepattant... Azt hittem szétverek valamit dühömben... :evil:
 
Back
Oldal tetejére