• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Grat nekem ,megint :oops: Ma sikerült a 2. üvegdiffimet is leamortizálnom.A nano diffi tisztításkor bent figyel a tenyeremben, próbálom a tisztító edény kupakját lecsavarni 1 kicsivel nagyobb erőt kifejtve ,mint kellene. Végeredmény ,a kupak lentvan :p ,diffi két darabban ,de még mindíg a tenyeremben :shock:
Sajna a nyaka nem bizonyult elég kitartónak. Azért 1 kis barkács után még így is használható ,de az esztétikai élménye odaveszett.
 
viktorlantos said:
és ha már ilyen mély az akid (15cm), akkor értelemszerűen olyan növényeket használnék, ami nem lombos és széterjedő.
Némi kő dekorral fűfélék pl vallis nana elég jól mutatna.

http://www.blueaquarium.org/2008/01/fre ... ign-group/

köszi ezt a hivatkozást!
gyönyörűek az akik itt :clap: :clap: :clap:
már van is ötletünk a folytatáshoz :thumbup:
aquarium design group ez valami csoda :clap:

köszi még 1x
üdv zsé
 
N-emy said:
Grat nekem ,megint :oops: Ma sikerült a 2. üvegdiffimet is leamortizálnom.A nano diffi tisztításkor bent figyel a tenyeremben, próbálom a tisztító edény kupakját lecsavarni 1 kicsivel nagyobb erőt kifejtve ,mint kellene. Végeredmény ,a kupak lentvan :p ,diffi két darabban ,de még mindíg a tenyeremben :shock:
Sajna a nyaka nem bizonyult elég kitartónak. Azért 1 kis barkács után még így is használható ,de az esztétikai élménye odaveszett.

Üveget nem nyomunk, nem feszítünk ;) Sajnálom, az esetet.
Valahogy úgy vagyok ezzel, hogy az a kertész, aki nem tört még el egy difit sem, nem is igazi kertész. :angel:
 
viktorlantos said:
N-emy said:
Grat nekem ,megint :oops: Ma sikerült a 2. üvegdiffimet is leamortizálnom.A nano diffi tisztításkor bent figyel a tenyeremben, próbálom a tisztító edény kupakját lecsavarni 1 kicsivel nagyobb erőt kifejtve ,mint kellene. Végeredmény ,a kupak lentvan :p ,diffi két darabban ,de még mindíg a tenyeremben :shock:
Sajna a nyaka nem bizonyult elég kitartónak. Azért 1 kis barkács után még így is használható ,de az esztétikai élménye odaveszett.

Üveget nem nyomunk, nem feszítünk ;) Sajnálom, az esetet.
Valahogy úgy vagyok ezzel, hogy az a kertész, aki nem tört még el egy difit sem, nem is igazi kertész. :angel:

Akkor én már nagyon igazi kertész vagyok :| :lolno:
 
Nos akkor hivatalosan is akvakertész lettem énis! :?
Nekem a DC.-m alsó harangja tört le a tapadókorong alatt. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy visza tudtam rakni az akiba, amig veszek újat.
 
Remélem azért nem leszek számkivetett mert én még nem törtem el semmit...mert ha igen megyek a konyhakertész fórumra.Azért van egy kis lelkiismeret furdalásom. :oops:
Csak ne lenne olyan drága a klubbotokba a belépő. ;)
 
jojo said:
Remélem azért nem leszek számkivetett mert én még nem törtem el semmit...mert ha igen megyek a konyhakertész fórumra.Azért van egy kis lelkiismeret furdalásom. :oops:
Csak ne lenne olyan drága a klubbotokba a belépő. ;)

A szemüveg törés is ennek számít... áttételesen. :lol:
Na jó, sörösüveg? ....De ez az utolsó! :p :angel:
 
Soha semmim se volt eltörve...ezt ki is hagynám, de még legjobban elfogadható a sörösüveg verzió. :)
 
én kb 2éve kettéroppantottam egy eheim 2213 "vödrét" talán tul vastag volt a tömítőgyűrű, nem tudom de ezek szerint csapattag vagyok már egy ideje :D
 
Luna said:
Borítottatok már ki világos szőnyegre teli szűrőt? :mrgreen:

:oops:

:evil:

Akkor a kifolyt víz mehet is vissza az akiba, hiszen még egy szűrőközegen tisztulhatott, miközben áthaladt...
Sry
:)
 
ADA hőmérő pápá
lett egy akváriumra akasztható ADA lógós üvegem, eladó 1000-ért ;)
 
viktorlantos said:
inadsz said:
ADA hőmérő pápá
lett egy akváriumra akasztható ADA lógós üvegem, eladó 1000-ért ;)

Dani, ez elképesztő.... Azért nyugtass meg, hogy a monitorod nem így néz ki

http://www.funnyjunk.com/funny_pictures ... tches+you/

Megnyugtatlak, nem ;) Nem tudom mikor törtem el üveget, ami nem akváriumhoz tartozik (DC, hőmérő), csak ezekkel van valamiért bajom, és ez az egy oka van, hogy nincs még üveg ki- és befolyóm...
 
Back
Oldal tetejére