• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

"Végre" írhatok ide is. Bár, tulajdonképpen, ha úgy vesszük, egy 60p és egy 20as nano cube is eltört már nálam, de azokat nem veszem ide, mert eltörtek ugyan, de nem én törtem el őket :D
De tegnap megtört a jég, azaz, a bubiszámláló a 60as karbantartása során. Nem mintha nagyon néztem volna az utóbbi időben....
 
"Végre" írhatok ide is. Bár, tulajdonképpen, ha úgy vesszük, egy 60p és egy 20as nano cube is eltört már nálam, de azokat nem veszem ide, mert eltörtek ugyan, de nem én törtem el őket :D
De tegnap megtört a jég, azaz, a bubiszámláló a 60as karbantartása során. Nem mintha nagyon néztem volna az utóbbi időben....
Nálam van tartalékban, akárcsak az az opti 60-as akva. Viheted ezt is, ha kellene.😉
 
Van valakinek törött üveg skimmeres beszívóból megmaradt alsó dugója? :) 17mm-eshez keresnék.
Nekem van ilyenem, ha eljössz érte, szívesen odaadom.
Van itthon 17-es és 23-as skimmerem is (több), a vastag üvegrész (ezáltal a dugó is) mindkettőnél kb. ugyanakkora. Viszont gyártónként, vagy még azon belül is simán lehet több tizedmilliméteres eltérés is köztük. Gumigyűrű cseréjével lehet korrigálni (vagy teflonszalaggal), de már azok vájatainak átmérőiben is vannak tizedmilliméteres eltérések, vagyis másik dugóhoz másik gyűrű - még ha a fogadó oldal ugyanakkora is.

Mivel látom, hogy nem a szomszédból jönnél, megmértem neked hármat, a legnagyobbat tudom odaadni (az már szorul nálam mindegyik üvegben). Csekkold hogy neked jó-e! Az akril dugó kissé elvékonyodik, a legszélesebb része legalul 17,00 mm. A gumigyűrű lazán mérve 18,40 mm, maxra összenyomva 17,40 mm.
 
Utoljára módosított:
Nekem van ilyenem, ha eljössz érte, szívesen odaadom.
Van itthon 17-es és 23-as skimmerem is (több), a vastag üvegrész (ezáltal a dugó is) mindkettőnél kb. ugyanakkora. Viszont gyártónként, vagy még azon belül is simán lehet több tizedmilliméteres eltérés is köztük. Gumigyűrű cseréjével lehet korrigálni (vagy teflonszalaggal), de már azok vájatainak átmérőiben is vannak tizedmilliméteres eltérések, vagyis másik dugóhoz másik gyűrű - még ha a fogadó oldal ugyanakkora is.

Mivel látom, hogy nem a szomszédból jönnél, megmértem neked hármat, a legnagyobbat tudom odaadni (az már szorul nálam mindegyik üvegben). Csekkold hogy neked jó-e! Az akril dugó kissé elvékonyodik, a legszélesebb része legalul 17,00 mm. A gumigyűrű lazán mérve 18,40 mm, maxra összenyomva 17,40 mm.

Írok a részletek miatt.
 
Akrill for ever :) Amit lehet muanyagot veszek. Ma olyan szepen pattogott egy novenytarto muanyag a foldon :D

Bar most rendeltem par cuccost egy messzi-messzi orszagbol, ha uvegbol lesz meg jelentkezem a topicban. :)
 
Sziasztok!
Eldőlt a co2 palack és az egyik nyomásmérő óra kicsit megment.
Használható ettől a reduktor?
Amennyiben nem, akkor hol javítanak ilyet?
 

Attachments

  • 20220425_162354.jpg
    20220425_162354.jpg
    169.9 KB · Megtekintések: 22
Back
Oldal tetejére