• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Nagy előnye az üveg skimmernek, hogy akár az akváriumban is ki lehet az aljából szabadítani a beleakadt növényt.
...gondoltam én.
De nem. Már visszafelé toltam az alsó kupakot, mikor a talpa a kezembe maradt.
Szerencsére volt itthon másik, ez meg ragasztható... :rolleyes:
Olyan megnyugtató ezt olvasni, már azt hittem csak nekem sikerülnek ilyen bravúrok. 😀Mondjuk én nem növényt szedegettem, hanem üveget pucoltam...mert minek is kivenni, hátha megfeszül vagy odaütöm. Nekem is ebből lett a tartalék...
IMG_20210215_221201.jpg
 
az sem segít a dolgon... szerintem még nem találtak fel olyan csomagolást amit a posta (nem csak a magyar) nem tud összetörni :(
Nekem is úton van három üveg kínából... csak reménykedek hogy meghagyják nekem az élményt hogy összetörjem...
Én tényleg hiszem azt őszintén, hogy 1000-ből 1 az ilyen. A cégnél ahol dolgozom kb napi 10k termék érkezik be kínából raklapokon. Ott kb heti 10 db selejt van. Bízom benne hogy éppen rám esett a hiba százalék és egyszerűen újra küldik a befolyót.
 
Én tényleg hiszem azt őszintén, hogy 1000-ből 1 az ilyen. A cégnél ahol dolgozom kb napi 10k termék érkezik be kínából raklapokon. Ott kb heti 10 db selejt van. Bízom benne hogy éppen rám esett a hiba százalék és egyszerűen újra küldik a befolyót.
egyetértek. És ahogy nézem a tiedet is rendesen becsomagolták. De az is igaz hogy időnként hihetetlen módon képesek a csomagokat kezelni szállítás közben.
Már 6-8 üveget rendeltem kintről nekem eddig még minden egyben ideért (még akkor is ha a csomagolást agyon nyomorgatták).
 
Bízom benne hogy éppen rám esett a hiba százalék és egyszerűen újra küldik a befolyót.
Nekem a magyar posta a hazai rendelésű szűrőszivaccsal körbecsomagolt polisztirol lékszellőzőt is eltörte. Láttam a nyomi csomagot, de bíztam a 2 m2 szivacsban... Kár volt...
 
Igaz, hogy nem mai, de bedobom közröhejnek 😁.
Történt egy szép napon, hogy neki kezdtem egy reaktorral egybe kötött szűrő pucolásnak. Ha már lúd, legyen kövér alapon az üveg lilly is sorra került. Egészen a rendszer indításáig ment is minden flottul..
Túlzott önbizalomtól vezérelve, gondoltam "megszívom" az üveget, hogy töltődjön a szűrő. Na ez olyannyira nem ment, hogy pár közepes korty lett a vége...illetve nem, mert közben az üveg szétdurrant a kezemben. Sérülés nem lett, de a víztől rókáztam egy határozottat 😂.
Visszagondolva egész vicces szitu, tanultam belőle.
@BlackOut köszi a segítséget 😉
 
Tegnap este elraktam egy tejfölös dobozt, melyben növényeket kaptam és sikerült leverni a garnéla kiemelő pipát. Megérte...
@viktorlantos :
A GA ezen üvegterméke olyan üveg, mely olvasztható?
Utóbbi esetben megjavíttatnám.
Ezt a kérdést nem egészen értem: mégis milyen üvegből lenne? Már ha nem olvadna.
A kérdés amúgy gázláng fölé tartva a törött felületet, 6sec alatt eldönthető.
 
Back
Oldal tetejére