• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Lonely Carmona

Megszuletett az uj vilagitas. Aluprofil dontott 45°, atlatszo bura, kb. 4500 lumen(visszadimmelve), 6500K.
A ket egonel egy picit tobb. Es mindenhol egysegesen eri a feny.
Lehet, hogy nem a legszebb,de a novenyek egeszsege a fontos.
A farol meg probalom a pajzstetveket kiirtani...de nem igazan megy. Probaltam talajba dughato cuccot, amire azt mondtak a kerteszetben, hogy a legeslegjobb....hat nem az. Most lemostam az egesz fat mosogatoszeres vizzel ahogy Balint gazda javasolta. Meglatjuk a ketto egyutt segit e, vagy csak kiolom alola a tobbieket.
7299372994
 
Megszuletett az uj vilagitas. Aluprofil dontott 45°, atlatszo bura, kb. 4500 lumen(visszadimmelve), 6500K.
A ket egonel egy picit tobb. Es mindenhol egysegesen eri a feny.
Lehet, hogy nem a legszebb,de a novenyek egeszsege a fontos.
A farol meg probalom a pajzstetveket kiirtani...de nem igazan megy. Probaltam talajba dughato cuccot, amire azt mondtak a kerteszetben, hogy a legeslegjobb....hat nem az. Most lemostam az egesz fat mosogatoszeres vizzel ahogy Balint gazda javasolta. Meglatjuk a ketto egyutt segit e, vagy csak kiolom alola a tobbieket.
View attachment 72993View attachment 72994
Big like a pilacsnak es az alatta levo zold szepsegnek! 😍
 
Megszuletett az uj vilagitas. Aluprofil dontott 45°, atlatszo bura, kb. 4500 lumen(visszadimmelve), 6500K.
A ket egonel egy picit tobb. Es mindenhol egysegesen eri a feny.
Lehet, hogy nem a legszebb,de a novenyek egeszsege a fontos.
A farol meg probalom a pajzstetveket kiirtani...de nem igazan megy. Probaltam talajba dughato cuccot, amire azt mondtak a kerteszetben, hogy a legeslegjobb....hat nem az. Most lemostam az egesz fat mosogatoszeres vizzel ahogy Balint gazda javasolta. Meglatjuk a ketto egyutt segit e, vagy csak kiolom alola a tobbieket.
View attachment 72993View attachment 72994
Talán az égig érő paszuly jobb név lenne neki lassacskán.
 
A farol meg probalom a pajzstetveket kiirtani...de nem igazan megy.
Actara vagy Mospilan felszívódó rovarölőszer. Nekem egy hosszú sövényt sikerült megmentenem ezektől a rohadék pajzstetvektől. Csak a felszívódó szer jó és azzal is sokáig tart, többször kell permetezni, mert bizonyos fejlődési szakaszban nem hat rájuk.
 
Actara vagy Mospilan felszívódó rovarölőszer. Nekem egy hosszú sövényt sikerült megmentenem ezektől a rohadék pajzstetvektől. Csak a felszívódó szer jó és azzal is sokáig tart, többször kell permetezni, mert bizonyos fejlődési szakaszban nem hat rájuk.
A mosiplannal azonos hatoanyagut hasznaltam, csak szerintem azt rontottam el, hogy nem ismeteltem meg idoben a kezelest ( nem olvastam el a leirast csak azt csinaltam amit mondtak). De most betartom pontosan. Es lemosom amit latok rajta. Koszonom a segitseget.
 
Back
Oldal tetejére