• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Lonely Carmona

Őőő. Jah hogy ez a tied??? Azt hittem inspiralo kepnek tetted ki, hogy ilyet szeretnel. Fantasztikusan nez ki. Oda kell rad figyelni mert elslisszannak a szepsegek amiket csinalsz, ha egy kicsit nem figyel az ember. Amikor foldhoz vagtad a wabidat, nem is kisertem figyelemmel a tovabbiakat, azt hittem befejezted.
Figyellek!
 
Őőő. Jah hogy ez a tied??? Azt hittem inspiralo kepnek tetted ki, hogy ilyet szeretnel. Fantasztikusan nez ki. Oda kell rad figyelni mert elslisszannak a szepsegek amiket csinalsz, ha egy kicsit nem figyel az ember. Amikor foldhoz vagtad a wabidat, nem is kisertem figyelemmel a tovabbiakat, azt hittem befejezted.
Figyellek!
Draga Henrik...csak a kepeket nezegeted, vagy el is olvasod neha amit folotte ir az ember? :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Amugy nem adtam fel, csak kevesebb idom jutott a naplozasra. Igyekszem potolni. Bar nemsokara ket het kimarad egy kis pihenes miatt.:rolleyes:
 
Draga Henrik...csak a kepeket nezegeted, vagy el is olvasod neha amit folotte ir az ember? :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Amugy nem adtam fel, csak kevesebb idom jutott a naplozasra. Igyekszem potolni. Bar nemsokara ket het kimarad egy kis pihenes miatt.:rolleyes:
Akkor elore is jo pihenest.
Bele szoktam olvasni ha jon ertesites, valahonnan, de megmondom oszinten nem mindig olvasom vegig. Foleg ha hosszu. Atfutom. Tobbnyire Gjade novellait mindig vegig olvasom mert mindig hosszan ir, es nagyon szeretem az arado szeretetet amit ennek a hobbinak aldoz. Nagyon atjon amit erez.
 
Akkor elore is jo pihenest.
Bele szoktam olvasni ha jon ertesites, valahonnan, de megmondom oszinten nem mindig olvasom vegig. Foleg ha hosszu. Atfutom. Tobbnyire Gjade novellait mindig vegig olvasom mert mindig hosszan ir, es nagyon szeretem az arado szeretetet amit ennek a hobbinak aldoz. Nagyon atjon amit erez.
Bevallom oszinten. A szeretetem ide jobban arad:
image-0-02-04-a672f5f6105cef934a66c69c2b04c63bb33508913545aaee51391a7747e8f23f-V.jpg
 
Pont ezt a megoldást fontolgattam én is, de már nem sikerült megvalósítanom. Sok sikert hozzá és szuper jól néz ki. :)
Viszont a Carmona eléggé kényes, reméljük megmarad. (y)
 
Sziasztok.
Ki kell abranditsak mindenkit...nem lesz palu. Nem birtam a szuro csobogasat!:mad: Barhogy igazgattam zufott es csobogott...:shifty:
Ugyhogy szetszedtem minden wabit itthon...mar ugyis tele volt a hocipom a sok ilyen olyan lampaval, meg szervezkedessel, hogy mit melyik pontjara a lakasnak...es lett egy nagy wabi!
Ultettem be Monte Carlot(asszem), par szal Parvulat, Lymnophila Hippuridoidest, Reinicki minit, Rotalat, Ludwigiat, Linderia Rotundifoliat, Corymbosa Siamensist es valamilyen Myriot.20180930_151331.jpg 20180930_151335.jpg
 
És ha egy kis külső szűrővel próbáltad volna, aminek az ágait elrejted a fás domb mögött? Úgy sem működött volna?
 
És ha egy kis külső szűrővel próbáltad volna, aminek az ágait elrejted a fás domb mögött? Úgy sem működött volna?
Annyit nem akartam szoszolni az egesszel. Hirtelen dobtam ossze. Nem a turelmemrol vagyok hires.:ROFLMAO: Persze mar sokkal atgondoltabban allnek hozza.
 
Azta. Nagyon izgalmas, nagyon inspiráló, nagyon szép megvalósítás. Téma követése beállítva. :)
 
Back
Oldal tetejére