• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Lonely Carmona

Sziasztok.
Kapott egy uj kis baratot a carmona. Lassan nem is olyan lonely.20181014_171712.jpg
De hogy en mekkora huje vagyok. A terra plazan jartamban megcsodaltam ujra azokat az edes kis bekucikat. Meg aztan eszembe jutott Nigro bekas vivariuma. En meg most adtam oda a terrariumomat!:banghead::banghead:
Jo persze orulok, hogy a gilisztam jo helyre kerult, de milyen faja kis vivit csinalhattam volna a helyere. Lehet, hogy megis kibirhattam volna azt a pontom 10-20evet mig megpunnyad szegeny gabona? :rolleyes:
Sebaj. :cry: Nem voltunk egymasra hangolva! Majd jovo szulinapra kerek egy terrkot:whistle:.
 
Valamelyik nyílméregbékás tenyésztő, akit követek, talán a Rekusz Brekusz, 2 hónapon belül már a második terráriumát selejtezte le, és adta oda ingyen a leggyorsabb jelentkezőnek. Kövesd be, meg lépj be az Eladó hüllők - kiegészítők csoportba, oda szokták felpakolni a hirdetéseket. Hátha lesz még a közeljövőben. ;)
 
Valamelyik nyílméregbékás tenyésztő, akit követek, talán a Rekusz Brekusz, 2 hónapon belül már a második terráriumát selejtezte le, és adta oda ingyen a leggyorsabb jelentkezőnek. Kövesd be, meg lépj be az Eladó hüllők - kiegészítők csoportba, oda szokták felpakolni a hirdetéseket. Hátha lesz még a közeljövőben. ;)
Koszonom a tippet!:love:
 
Sziasztok. Alakul a is kert. Lassuuuuu. Sokkal lassabb, mint a kis gombok. Szerintem a nagy felulet miatt, de lehet, hogy mar kimerult az agyonhasznositott amazonia light. Dugdostam le egy par tapgolyot. Meg nem tudom a fedest eltavolitani, de van olyan resze ami teljesen fedetlen. Hoztam par kepet.
Eloszor a kedvencem: hygropila siamensis pirosodik a piritasban!20181028_115925.jpg 20181028_115929.jpgaztan egy kis gyep
20181028_115534.jpg
Egy kis myrio20181028_115500.jpg
 
A bogárevő növényt kell valamivel etetni ? :)
Nem igazan. Ha veletlenul beteved egy legy azzal honapokig elvan. Meg lehet vele kinalni, de nem szabad kimondottan etetni, mert hamar elfaradnak a csapok es kimerul, meghal a noveny. Tapozni sem igazan szabad. Elvileg ami a korulotte levo talajon maszkal kis elolenyek azokbol is falatozik. De gyokerrol is eszik. Persze ezaltal ot is azzal locsolom, mint a tobbit, lagyviz GA micmac, eddig semmi baja. Nagyon erzekeny viszont, ovazosan kell meg permetezni is korulotte, mert arra is bezarodik. Remelem megmarad.
 
Pedig ahogy Mary mondaná: azt a rohamsisakos mindenit!
Türelemjáték ez, nem hajt a tatár, majd bedúsul idővel az is, a többit nézzétek, mennyire gyönyörű a fa a hegytetőn!
Nem száradtak ki az anubiasok és az a vörös szín a gyepen. Nekem nagyon tetszik.:)
 
Back
Oldal tetejére