• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Különleges garnélák

Elfelejtettem fotózni, de olyan blue bolt csöppséget szedtem ki a Black Galaxy Pintok közül (aki nem tudja: a pintok nem 100%-ban tisztán szaporodnak hiszen genetikai mixről van szó, néhány utód - 4-5% - visszaüt az ősökre, ld. red pintoknál red bolt babák), hogy ha felnő és nőstény lesz, szerintem simán hozza ezt a kék szintet ami a versenyfotón van. Na jó, ennyire kék lehet hogy még ő nem lesz. :D
 
szerintem mindenki .... és az a fura, hogy egyszer csak megjelennek olyan akváriumban is ahol elméletileg kizárt, hogy bekerüljön ...
 
@Keinrath Adrian voltál esetleg az Aqua Expon és az ENAC nanoit láttad élőben is?
áh nem sajna nem voltam, caxtrop rauxelban voltunk 2 héttel dortmund elött, sajna csalódás volt, és nem akartam rá 2 hétre ugyanazt tapasztalni! nálunk is lesz akvarisztikai kiállítás Dec elején! igaz nem ugyan az! dortmund tőlem kb 400km re van. de jövőre beiktatom márcsak a garnélatenyésztők miatt is!
 
áh nem sajna nem voltam, caxtrop rauxelban voltunk 2 héttel dortmund elött, sajna csalódás volt, és nem akartam rá 2 hétre ugyanazt tapasztalni! nálunk is lesz akvarisztikai kiállítás Dec elején! igaz nem ugyan az! dortmund tőlem kb 400km re van. de jövőre beiktatom márcsak a garnélatenyésztők miatt is!

Gondolkodtam, hogy elmegyek Caxtrop Rauxel-ba, de akkor ezek szerintm nem volt jó :( A Kalkari jó volt nagyon, ha jól tudom ua a csapat szervezte... Most jövőre azon gondolkodok, hogy elmegyek az őszi taiwani versenyre, az biztos más liga...
 
Back
Oldal tetejére