• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kokedama készítése

Annyit elárulok , hogy nem a keto tsuchi agyagos talaj a válasz arra,miért is marad egyébként egybe az ADA wabi golyó! A keto tsuchi egy nagyon érdekes agyagos talaj, már használtam egy pár kilót belőle, kokedama-ra is csak kevesen használják. Pláne európában. Egy szó mint száz, nélküle is lehet pazar kokedamat esetleg wabilabdát készíteni!
letsgodisco- nagy gratula, brutál néznek ki a labdacsok! :)
 
Annyit elárulok , hogy nem a keto tsuchi agyagos talaj a válasz arra,miért is marad egyébként egybe az ADA wabi golyó! A keto tsuchi egy nagyon érdekes agyagos talaj, már használtam egy pár kilót belőle, kokedama-ra is csak kevesen használják. Pláne európában. Egy szó mint száz, nélküle is lehet pazar kokedamat esetleg wabilabdát készíteni!
letsgodisco- nagy gratula, brutál néznek ki a labdacsok! :)
köszi!
ha nem a keto, akkor mi lehet a válasz az ADA csodára?
 
Barter, bunda, megvesztegetés, minden van itt. És én már megint kimaradok belőle ahogy azt Hofi is megmondta. :D Nem marad más mint kétkezi munkával összerakni. :)
 
ezek a dolgok csak így mennek??? :D :D

látod már zöld mini golyó sem kell hozzá.... az eszem megáll :)
Azért a boltba tényleg örömmel látnánk valamikor ilyen lasztit.
Valami páfrányos vagy apró szexi, semmiképp sem óriás banánfa a Kanári szigetekről, mert bár szép a boltunk nem elég monumentális a befogadására :)

Majd megalkudunk rá :)
 
köszi!
ha nem a keto, akkor mi lehet a válasz az ADA csodára?

Amennyire tudom, az ADA nagyméretű labdacsai is körbevannak tekerve, a kicsiket meg egyszerűen összetartja a sűrű gyökérzet! Azonban ők más anyagokat használnak a labdacsokhoz,amiket nem lehet egyszerűen megvenni.
 
Massimo-nál is az a probléma áll fenn, hogy szétesik neki az akváriumban a labdacs.
Egyébként a leírásában is úgy írja le hogy körbekell tekerni mohával és cérnával, hogy egybe maradjon amíg nem erősödik meg.
 
Utoljára módosított:
Massimo-nál is az a probléma áll fenn, hogy szétesik neki az akváriumban a labdacs.
Egyébként a leírásában is úgy írja le hogy körbekell tekerni mohával és cérnával, hogy egybe maradjon amíg nem erősödik meg.
ezt egyébként nem is csodálom, ha égetett agyag-golyókkal csinálja. De ha a keto nem olvad neki bele a vízbe, akkor miért ne lehetne csak keto-ból?
 
Back
Oldal tetejére