• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Diszkoszos Készülő 8000L-es

Luna said:
Egy képet dobjál mindenképpen, az a 65 diszkosz az nagyon-nagyon izgalmasan hangzik!
Hat tenyleg izgalmans lehet...de en a helyedben bannolassal fenyegetoznek ,hatha igy hamarabb latnank az a gyonyoruseges nanot :D
 
Gerison said:
Hello


Olyan ez mint Colombo felesége..... :twisted:


Sziasztok!
Jelenleg nincs képem az elmúlt pár hónap hajtós volt a Barátom aki a képeket szokta készíteni most költözött az új házba csináltuk bútorokat, az ő 1100-as akiját baba bármelyik percben jön Náluk!
Sőt már csak 2 diszkosz van az akiban amit képtelen voltam kiszedni 40 cm-es vízből, mert lehalásztam elakarom adni (sajnos ez az állapot nem lett megörökítve. Ha lesz töltök föl képet, bár jelenleg még nem tartom ezen fórumra alkalmasnak az állapotát.
Üdv.: Z.
 
Váó, ez kéremszépen alakul, mint a púpos gyerek a prés alatt, ahogy mondani szokás. :thumbup: Hihetetlen lehet egy ilyen előtt állni és csak nézni ezeket a fantasztikus halakat.
 
:clap: Gratulálok! Nem semmi munka!
Kíváncsi voltam milyen lesz feltöltve, halakkal - hát nagyon tetszik, az összkép, az akvárium környezete is nagyon jól sikerült :thumbup:
 
Nagyon állat!
Nagyon jól néz ki!Szépek a halak is! :thumbup:
A fák is jók benne!
Egy szóval nagyon jó! :thumbup: :clap:
 
Jani 614 said:
Hali!
Mi történt az elmúlt 2hónapban?

Szia!

Sok nem történt! Aki működik, van 1 kis alga ezt leszámolva rendben! Co2 a kővetkező lépés, próbálnék venni hasznát papilon reduktort, acvamedic mágnesszelepet, de annak ellenére hogy szokott lenni mindig lemaradok, :( főleg ha reális áron hirdetik!!!
A minőség mindig kapós! (10% -al olcsóbban meg nem veszek használtat!) ;) Így csúszik kicsit, de hamarosan nem lesz, veszek újat! Jelenleg diskusok lehalászva, ( vadakat szeretnék) L191/5db Bocia 35db vitorlás 4db egyéb algázok kb 12db a lakók.

Üdv: Zoltán,
 
Én is végignéztem a naplót, és baromira felkeltette az érdeklődésem. Bár én pont az ilyenek ellentettjében, a nanokban utazom, de egyszer én is szeretnék egy szép nagy akvát. (3-400liter nekem már hatalmas).
nagyon kíváncsi vagyok a jelenlegi állásra!
 
Szia! Egykét képet dobsz az akváriumról? Látom az utolsókat 4 éve töltötted fel. Azóta biztosan máshogy néz ki! :)
 
Back
Oldal tetejére