• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kék Páncélos harcsa lárvák viselkedése

Szia Mary!
Ez elég pontos válasz nekem, pl.biztos nem kevertem volna meg őket,ha nem mondod,a többit meg menet közben kitapasztalom...
Az viszont még mindig ködös,hogy miért szoktak eltűnni és előjönni.
Reggelente ez fogad:(kép),délutánra meg olyan sivár szokott lenni,mint az indulás pillanatában, és egy kicsit zavar,hogy még mindig nem értem miért. Köszönettel:Árpi
Aranyapám, örömömben tomporomat a földhoz verném, ha nekem ennyi lenne. Ez egyértelmű jele, hogy kezd felfutni a telep, érik.

Tél van, és a biológiai órájukat min. 2 doboz/etetés tudod meghekkelni.
Páratlan napokon egy szettből etetsz, a másik meg addik telieszi magát, hogy páros napokon azokat add az éhenkórász népnek.
 
Aranyapám, örömömben tomporomat a földhoz verném, ha nekem ennyi lenne. Ez egyértelmű jele, hogy kezd felfutni a telep, érik.

Tél van, és a biológiai órájukat min. 2 doboz/etetés tudod meghekkelni.
Páratlan napokon egy szettből etetsz, a másik meg addik telieszi magát, hogy páros napokon azokat add az éhenkórász népnek.
Igen,ez már jó mennyiség lenne,de délutánra úgy elbújdosnak,hogy nem tudok etetni velük,pedig csak a doboztető hajlátából szoktam kivenni őket...
Most erre a pár duplira bőven elég lenne az egy doboz is,de mindkét doboz egyformán így viselkedik.
 
@Fordítókorongos ezek szerinted laser cory ivadékok?
Lehetne még sterbai, pygmi és habrosus, de remélem, yellow laserek lesznek.🤗View attachment 162157
Szia! Ezt nem tudom megállapítani ,látni kellene az ikrázást, csak akkor lenne biztos.
Mutatok néhány növekvős képet a biztosan Y.L. corykról:
Gratula!! Üdv.:Árpi
Árpi
 

Attachments

  • 1napos Y.L..jpg
    1napos Y.L..jpg
    98.4 KB · Megtekintések: 21
  • 1hetes Y.L..jpg
    1hetes Y.L..jpg
    228.2 KB · Megtekintések: 17
  • 2hetes Y.L..jpg
    2hetes Y.L..jpg
    634.2 KB · Megtekintések: 17
  • 6hetes Y.L..JPG
    6hetes Y.L..JPG
    138.8 KB · Megtekintések: 22
Még mindig nem derült ki, hogy lézerek vagy sem? Tarthatnánk róla szavazást vagy fogadást :ROFLMAO:
Akármik is nagyon szépek :)
 
Jó lenne eljutni JBL nobil fluidért, de max.pénteken tudok elmenni a Thököly úti boltba, addig marad a Hikari first bite.😋
Szia! Az én brigádom ezt a Hikarit nem szerette,csak turkálták evés nélkül,végül mindig le kellett szívjam az el nem fogyasztott kaját...
Működik a Walter,amit Mary-től kaptam,de szerintem legjobb a friss sórák,nálam attól fejlődtek a leggyorsabban.
Gratula a picikhez: Árpi
 
Szia! Az én brigádom ezt a Hikarit nem szerette,csak turkálták evés nélkül,végül mindig le kellett szívjam az el nem fogyasztott kaját...
Működik a Walter,amit Mary-től kaptam,de szerintem legjobb a friss sórák,nálam attól fejlődtek a leggyorsabban.
Gratula a picikhez: Árpi
Sórákot sosem keltettem, walterral egyszer próbálkoztam, de nem boldogultam velük.
Ezek egyelőre eszik a port. A többiek régen szépen felnőttek a a folyékony artémiától, bár azok hétköznapi fajták voltak.
 
Huu Csilla mar tok cory kinezetuk van! En lezerre szavazok. Hatha nem lesz mar pofajuk massa cseperedni, ha ennyien szurkolnak nekik.
 
Szerintem, tuti azok! Nézd csak meg a csíkos pofájukat.😁
A sterbai és a pygmi biztosan sehány hetesen nem nézett így ki.
Ne szavazzunk! 🙏🏻 Úgy szeretném, ha lézerek lennének.
Sziasztok!
Azóta kiderült, hogy melyik bandától lettek kishalak? Tényleg a lézerek voltak?
Nálam a duplinak gondolt kicsik végül nem azok lettek:
(a máshová rakott, kisebb méretű és számú ikrák miatt gondoltam,hogy esetleg a duplik lehttek...)
Üdv.:Árpi
 

Attachments

  • 20220411_005629.jpg
    20220411_005629.jpg
    296 KB · Megtekintések: 12
Nagyon köszönöm. Sajnos, inkább azok nőnek fel, akik az akvában maradnak, mert ha külön keltetem őket, nem tudom mivel etetni őket, aztán ötösével hullanak szegények. Te nagyon menő vagy, hogy ennyit felneveltél.👍🏻
 
Nagyon köszönöm. Sajnos, inkább azok nőnek fel, akik az akvában maradnak, mert ha külön keltetem őket, nem tudom mivel etetni őket, aztán ötösével hullanak szegények. Te nagyon menő vagy, hogy ennyit felneveltél.👍🏻
Köszi, érdekes nálam pont fordítva működik a dolog. Az akvában maradt kishalak satnyábbak, mint a külön neveltek és kikoptak idővel...
Volt,hogy ~1-2hét után fogtam be és tettem fel őket a nevelődobozba, látható volt a méretkülönbség.
Sajnos a drága sórákot nem lehet kikerülni, attól fejlődnek a legjobban, viszont elég melós a használatuk.
Működik a Walter is mint fiatalkori nevelőtáp ,de én inkább a sórákkal felváltva használtam, szerintem attól nem fejlődtek látványosan és talán annyira nem is
ízlett nekik. Egyelőre a mai márkás tápok, granulátumok és a por állagú nevelőtápok is totál használhatatlanok a Coryknál...
 
Back
Oldal tetejére