• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Morrowind? :)

Nálam ez az a játék, amikről a mai napig csak szuperlatívuszokban tudok beszélni. :)
Ezzel kb egy évig játszottam anno és még akkor is volt egy rahedli felfedezni való. :D

A másik játék, ami még sok időt elvett az életemből, az pedig a World of Warcraft, amivel elég durván toltam anno. Benne voltam abban a bizonyos 1%-ban. :D
 
Resident Evil 2 dupla lemezes két történet,ez volt az a játék amit 40 órán keresztül játszottam a jó öreg szürke Sony masinán amíg a báttyám be nem lépett a szobába és a lábujját rá nem tette a RESET gombra és közölte ha nem mented el akkor kikapcsolom.:eek::ROFLMAO:

 
Én 1984-ben kezdtem a sárisápi "Új Élet" MgTsz. számítógépével... Úgy hívták Primo :)
Ahogy a Wikin Primo - Wikipédia olvasom, 7000 db készült belőle. Nekem érintőgombos volt ( űrtechnika :) )
Nem is nagyon tudok kiemelni gyerekkoromból game-ket annyi volt. Kezdve a c64-es joystick-killer olimpiai játékokkal, vagy a doom sorozat, duke nukem volt még kedvenc, amit lan-ban nyomtunk hónapokig. Warcraft, starcraft stb. De aztán konzolra váltottam PS 1-2, Wii de ezt már jó ideje a gyerkőcök nyüstölik. Bár lassan visszatérnek ők is a PC-hez. A nagyobbik (9) már egészen máshol jár, mint azt én valaha el tudtam képzelni. 4-5 haverjával van állandó Skype kapcsoltaban, miközben Minecraftozik, WOT-ozik, vagy valami más fantasy-t nyom velük. Közben youtube linkeket dobálnak egymásnak és ha valaki elakad valamiben, skype-on megosztják a gépet és a másik átveszi... Szóval piskóták vagyunk, a napjaink meg vannak számlálva ;)
 
Én 1984-ben kezdtem a sárisápi "Új Élet" MgTsz. számítógépével... Úgy hívták Primo :)
Ahogy a Wikin Primo - Wikipédia olvasom, 7000 db készült belőle. Nekem érintőgombos volt ( űrtechnika :) )
Nem is nagyon tudok kiemelni gyerekkoromból game-ket annyi volt. Kezdve a c64-es joystick-killer olimpiai játékokkal, vagy a doom sorozat, duke nukem volt még kedvenc, amit lan-ban nyomtunk hónapokig. Warcraft, starcraft stb. De aztán konzolra váltottam PS 1-2, Wii de ezt már jó ideje a gyerkőcök nyüstölik. Bár lassan visszatérnek ők is a PC-hez. A nagyobbik (9) már egészen máshol jár, mint azt én valaha el tudtam képzelni. 4-5 haverjával van állandó Skype kapcsoltaban, miközben Minecraftozik, WOT-ozik, vagy valami más fantasy-t nyom velük. Közben youtube linkeket dobálnak egymásnak és ha valaki elakad valamiben, skype-on megosztják a gépet és a másik átveszi... Szóval piskóták vagyunk, a napjaink meg vannak számlálva ;)

A joystick-okról nekem is szép emlékeim vannak. :D Pl.: Főleg ez a River Raid nevű csoda ette meg őket havi rendszerességgel...


... aztán lehetett menni a helyi lengyel piacra és könyörögni muteréknak, hogy még egy utolsót vegyenek, nagyon fogunk vigyázni rá. :D
Atari-2600-Joystick.jpg
 
A joystick-okról nekem is szép emlékeim vannak. :D Pl.: Főleg ez a River Raid nevű csoda ette meg őket havi rendszerességgel...


... aztán lehetett menni a helyi lengyel piacra és könyörögni muteréknak, hogy még egy utolsót vegyenek, nagyon fogunk vigyázni rá. :D
Atari-2600-Joystick.jpg
Nekem DIY joystickem volt. :D Szétkaptam és az alján a kör alakú tárcsát befőttes üveg kupakból kivágott fémtárcsával erősítettük meg. :D Elnyűhetetlen volt! :D
Aztán meg jöttek a mikrokapcsolós csodák... :)
 
Én még túl fiatal voltam a DIY-kedéshez. :D .... ezért az egyik karácsonyra becsúszott nekünk is egy mikrokapcsolós csoda!
images

fuuu.. úgy néztünk rá mintha egy Lamborghini gördült volna be a garázsba. :D A hátán még egy automata funkciót is be lehetett állítani pl.: a tüzelést.
 
river raid az ütött! c64-en volt meg, olyan tizenkét éves lehettem. egyik éjjel éjfél körül apám felkeltett minket, mint kiderült, fektetés óta próbálkozott vele, és egy mocsodék szemétparaszt pályaszakaszon nem tudott átvergődni. fizetett öcsémnek egy tizest, az meg átment neki. :D
 
Vááá!
Te ezzel hogy bírsz játszani? Nálam (nálunk, mert egész csapatunk van) jobban senki se várta, de nagy csalódás lett.

A Mechwarrior2 óta vagyok fan.Terepasztaloz(t)unk,szerepjáték(saját fejlesztés),minden magyarul megjelent könyvet olvastam(Isi barátom a komplett történelmet,az összes dátumot tudja fejből,élő enciklopédia,ennyire én azért nem vagyok őrült).Nekem/nekünk nem okozott csalódást(bár nyilván jobban örülnék neki ha nem csak online része lenne).Ez mech szimulátor,nem "shooter"(szernecsére).Kíváncsi lennék miért nem tetszik neked/nektek.
 
640px-Enterprise128_01.jpg

Nekem meg ezt jelenti a gyermekkori játék:)
Mindig túlmelegedett a cucc..félóránként meg kellett állni 2 órára:)


Nekem is ő volt az első.128kb jól hangzott.a joystick simán eltört,alig volt rá játék,és azok se nagyon működtek.irigykedtem nagyon a c64-esekre:)
 
  • Like
Reactions: kac
A Mechwarrior2 óta vagyok fan.Terepasztaloz(t)unk,szerepjáték(saját fejlesztés),minden magyarul megjelent könyvet olvastam(Isi barátom a komplett történelmet,az összes dátumot tudja fejből,élő enciklopédia,ennyire én azért nem vagyok őrült).Nekem/nekünk nem okozott csalódást(bár nyilván jobban örülnék neki ha nem csak online része lenne).Ez mech szimulátor,nem "shooter"(szernecsére).Kíváncsi lennék miért nem tetszik neked/nektek.

hát én táblásozom nagyon rég óta, még most is folyamatosan [az avatarom is egy táblás versenyen készült :)], valamint szintén az mw2 óta játszom vele. és ez minden szempontból csalódás, kezelhetőség, irányítás, minden, ami nem a csillivillil.
pedig nagyon komolyan ligáztunk még az mw4 és mw4merc részekkel, de ez már nem villanyoz fel senkit.
 
hát én táblásozom nagyon rég óta, még most is folyamatosan [az avatarom is egy táblás versenyen készült :)], valamint szintén az mw2 óta játszom vele. és ez minden szempontból csalódás, kezelhetőség, irányítás, minden, ami nem a csillivillil.
pedig nagyon komolyan ligáztunk még az mw4 és mw4merc részekkel, de ez már nem villanyoz fel senkit.

Na igen,ez elég szubjektív dolog.nekem viszont pont a remek kezelhetősége, irányíthatósága, tetszik.Kétségtelen,hogy a táblás szabályokhoz már nem sok köze van.de tudod mit?azokra épülve indultunk anno és nem működtek jól.engem is bosszantottak a változtatások,de aztán sokkal működőképesebbnek bizonyultak.Igen,fura hogy pl miért nem lehet egy Awesomon 3ppc-vel játszani úgy,hogy ne hevülj túl,mikor az direkt erre a fegyverzetre épült gép,de a játékegyensúly miatt kellettek ilyen változtatások.Nekem a világ hangulata fontosabb mint a megszokott szabályok(főleg,hogy az újak sem rosszak,csak mások),és abban sokat ad szerintem...
 
Nem tudok a hangulattal foglalkozni, ha az irányítással birkózom:)
Az összes közül még mindig az mw3 a favoritom.
 
Nekem is ő volt az első.128kb jól hangzott.a joystick simán eltört,alig volt rá játék,és azok se nagyon működtek.irigykedtem nagyon a c64-esekre

Hehehe, ismerős, mi is azt a kis joy-t törtük le először,aztán jöhetett a pillanatragasztózás...vagy 50szer...régi szép emlékek. Azért volt erre pár játék, de tény, mindig a szomszédba lógtunk át operation wolf-ot játszani a c64-en...Azért szerettem ezt a masinát...
 
Nem tudok a hangulattal foglalkozni, ha az irányítással birkózom:)
Az összes közül még mindig az mw3 a favoritom.

Az irányítás szokás kérdése.egyébként nem is értem,szerintem ugyanúgy kell irányítani mint a mw4-et.sőt inkább a mw3-at,mert ott is külön lehetett célozni a karral.egyébként meg olyan mint egy tank,csak nem gurul:)
 
Back
Oldal tetejére