• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Üdv Gémerek!

Igaz én nem vagyok nagy játékos, de - ha már egy kis retro feeling - tavaly karácsonykor csak előkotortam az ágyneműtartóból a jó-öreg, családi Commodor Plus4-et. Hát... elég "hardcore" :ROFLMAO:

Kikstart, Treasure Island, Terra Nova, Pacman, Summer Games, Robo Knight, stb, stb. Klassz volt kicsit nosztalgiázni. ;)

9901631684_9ef23f57f3_z.jpg


Üdv: Robi
 
Üdv Gémerek!

Igaz én nem vagyok nagy játékos, de - ha már egy kis retro feeling - tavaly karácsonykor csak előkotortam az ágyneműtartóból a jó-öreg, családi Commodor Plus4-et. Hát... elég "hardcore" :ROFLMAO:

Kikstart, Treasure Island, Terra Nova, Pacman, Summer Games, Robo Knight, stb, stb. Klassz volt kicsit nosztalgiázni. ;)

9901631684_9ef23f57f3_z.jpg


Üdv: Robi
Ezzel toltam én is rengeteget! :) Nagy korszak volt!
 
Valaki játszott a Driv3r-rel?

Én még az első részével játszottam rengeteget anno 1999-ben. Rettentő jó kis Soul - Jazz zenékkel felruházott autós üldözős game volt... szigorúan az autóhoz kötve, tehát nem egészen sandbox stílus jegyében született, de ez így volt jó! Amcsi izomautókkal és klasszikusokkal, amolyan Hazárd-megye lordjai stílusban.
 
Akkoriban még DIY jedi voltam azzal, hogy kis órás csavarhúzóval állítottam menet közben a magnó fejet, hogy ideális hangja legyen a játéknak, ne dobja el LOADING ERROR-al 5 perc után :)
 
A nosztalágián kívűl kicsit a jelen.

SIM City, ARMA III, Company of Heroes II ment PC-n mostanság

XBOX360: Assasin Creed sorozat, Battlefield, Forza sorozat, GTA, COD

Azért még így takarékon is beugrom időnként a virtuális térbe :)
 
Üdv Gémerek!

Igaz én nem vagyok nagy játékos, de - ha már egy kis retro feeling - tavaly karácsonykor csak előkotortam az ágyneműtartóból a jó-öreg, családi Commodor Plus4-et. Hát... elég "hardcore" :ROFLMAO:

Kikstart, Treasure Island, Terra Nova, Pacman, Summer Games, Robo Knight, stb, stb. Klassz volt kicsit nosztalgiázni. ;)

9901631684_9ef23f57f3_z.jpg


Üdv: Robi
Mercenary, elite... :)
 
Azt hiszem ezt itt sokaknak be sem kell mutatni... mennyi időt vett el az életemből:
"hadooooken"


khm... a kék sün-re is elég mérgesek voltak anyámék, ha megláttak a nappaliban. :D

És amin pörögtek:
megadrive2_box1.jpg


Mai napig működőképes állapotban, bár már ha nosztalgiázni akarok akkor előveszek egy emulátort. (Ha jól emlékszem két húsvétomba és 1 nyári újságkihordós melómba került a kis MegaDrive... de nem bántam ám. )
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére