• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Sajnos nagyon úgy néz ki hogy ezt meg kő vennem,tegnap elkövettem azt a hibát hogy megnéztem egy free play videót 56 perc :eek:
Eszetlen hangulatos volt.
 
Tudom,hogy GTAV őrület van,de azért vessetek esetleg erre is egy pillantást.A Beta kezdete óta benne vagyok,ha nem akváriumban vagyok könyékig akkor ez viszi el az időm:)

 
Utoljára módosított:
Tudom,hogy GTAV őrület van,de azért vessetek esetleg erre is egy pillantást.A Beta kezdete óta benne vagyok,ha nem akváriumban vagyok könyékig akkor ez viszi el az időm:)

Vááá!
Te ezzel hogy bírsz játszani? Nálam (nálunk, mert egész csapatunk van) jobban senki se várta, de nagy csalódás lett.
 
En pont az aki miatt,az eggyik naprol a mäsikra abba hagytam a jätekot.pedig az elsö Nemetorszägi melokor ugy kezdtem a napot(es zärtam),hogy a MEDAL OF HONOR frontlaint nyomtam,es irtottam a n..cikat a salyät orszägukba ps2-ön.utäna a kerfiam es a bätyäm hatäsära x-box-ra vältottam!!most valahogy eleg az aki.itt elem ki magam es harcolok az algäk ellen.de abszolut megertem a gamereket.
 
Ha már játék...Az új büszkeségeim... A régi szép idők emlékére.... 1982-1983

DK1-2 és ha minden jól megy hamarosan egy shuttle voyager :) :)

$T2eC16ZHJGMFFo(+jgDoBSK2KE0TC!~~60_12.JPG

$T2eC16VHJHQFFhc)ppPBBSJjorlfvg~~60_57.JPG

$(KGrHqVHJEgFH8rkFlvTBSCQB6bz,w~~60_57.JPG
 
ezeket meg hol szerezted? pont két hete beszéltünk asszonnyal arról, mennyivel jobbak voltak ezek a gyerekeknek, ha már muszáj, mint most, hogy telefonon játszanak minden GERONIMO :)
úgyhogy nekem is kell! :D
 
íbéj :) a durva az hogy 31-32 évvel később is ugyanolyan élvezettel játszok velük :D és nem kell mondanom, hogy tökéletesen működnek....
Érdekes, hogy Donkey Kong 1-2 dobozzal hungaroceltartóval és leírással akár 2 - 300.000 Ft-ért is mennek.... :)
 
Ez a farkasos nekem is megvolt! :D Meg volt egy tengeralattjárós is, ahol lentről kellett lőni a hajókat. És természetesen volt autóversenyesem is. :D
Jó cuccok ezek nagyon. :) Néha még a doom2-t is leporolom, már csak a zenéje miatt is. :D
 
Back
Oldal tetejére