• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Játék ajánló (nem csak gyerekeknek. :) - GAMER Sarok

Csak én Riftezek? :D
Nagy MMO mágus voltam anno és nekem már csak ezek számítanak igazi játéknak.
 
El is tudok képzelni egyébként egy aki-szerepjátékot, ahol egy jelentéktelen kis halként indulsz, majd számtalan kaland leküzdését követően megmented a 112 lityi összes lakóját egy végső ütközetben a növényekkel fúzionálva az alga hadak ellen mondjuk 3d-ben. Pffff....:)
És az lenne a címe :Attack of the Green Aqua:D
 
uram atyám miféle topic ez. :D
képtelen vagyok megérteni, hogy lehet controllerrel játszani egy játékot :)

sajnos, az elmúlt jó néhány évben kb alig játszom. de volt idő, amikor heti fix napom volt a ligázásra.
meg azok a kihagyhatalan lanpartyk NHL04-gyel... :)

egyébként jellemzően évekkel korábbi játékokkal játszom, vagy még öregebbekkel [mond valakinek valamit az UFO sorozat? vagy a laser squad?]. múlt héten vágtam éppen a sarokba a billentyűzetet, ugyanis kipróbáltam a binary domaint, és az idióta használhatatlan portolt konzolos irányítás miatt nem tudok átjutni az egyik pályarészen.
 
uram atyám miféle topic ez. :D
képtelen vagyok megérteni, hogy lehet controllerrel játszani egy játékot :)

sajnos, az elmúlt jó néhány évben kb alig játszom. de volt idő, amikor heti fix napom volt a ligázásra.
meg azok a kihagyhatalan lanpartyk NHL04-gyel... :)

egyébként jellemzően évekkel korábbi játékokkal játszom, vagy még öregebbekkel [mond valakinek valamit az UFO sorozat? vagy a laser squad?]. múlt héten vágtam éppen a sarokba a billentyűzetet, ugyanis kipróbáltam a binary domaint, és az idióta használhatatlan portolt konzolos irányítás miatt nem tudok átjutni az egyik pályarészen.

Nekem sajnos az akkori UFO kimaradt, de a szellemi utódnak tekinthető XCOM: Enemy Unknown céltáblámra került már egy ideje. Viszont nagyon sokat Syndicate-ztem annak ellenére, hogy fogalmam sem volt a történetről, csak amit kikövetkeztettem gyerekfejjel.
 
az enemy unknownnal az a baj, hogy iszonyatosan lineáris. egy idő után sajnos unalmas emiatt.
amúgy jó :)
 
Az eredeti ufo címe is XCom - Enemy unknown volt... ;)
Rengeteget toltam anno, máig az egyik kedvenc stratégiai játékom.
Autósból pedig a Hot Rod volt az ász. Szerintem kenterbe veri az összes mai autós játékot. :)
 
Majd egyszer elugrasz vagy Én átugrom viszem a gépet és meglátod milyen jó is a kontroller használata a 20+1 billenytü+ egyér helyett :ROFLMAO:

esélytelen. próbáltam NHLezni kontrollerrel, de inkább elhajítottam.
mechwarriort is inkább bill+egérrel játszom, fpst is. sokkal jobban kézre áll.
 
Az eredeti ufo címe is XCom - Enemy unknown volt... ;)
Rengeteget toltam anno, máig az egyik kedvenc stratégiai játékom.
Autósból pedig a Hot Rod volt az ász. Szerintem kenterbe veri az összes mai autós játékot. :)

hát az eredeti nyilván nem unalmas:) azt még ma is játszom néha.
amúgy megint azon gondolkodom, hogy előveszem a baldur's gate sorozatot, a hatvanadik újrajátszáshoz is. a shadowrun returns sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet :)
 
hát az eredeti nyilván nem unalmas:) azt még ma is játszom néha.
amúgy megint azon gondolkodom, hogy előveszem a baldur's gate sorozatot, a hatvanadik újrajátszáshoz is. a shadowrun returns sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet :)
A baldusból asszem nemrég adtak ki egy felújított verziót! :)
 
sajnos, amennyire én tudom, az hamvába holta magát. egyébként vannak unofficial kiegészítők, számolatlan mennyiségben, ezek egyike pl egy olyan, ami a bg1et módosítja úgy, hogy a bg2 felületével játszható és ha jól emlékszem a karakterek átvitele is egyszerű.
 
Az eredeti ufo címe is XCom - Enemy unknown volt... ;)
Rengeteget toltam anno, máig az egyik kedvenc stratégiai játékom.
Autósból pedig a Hot Rod volt az ász. Szerintem kenterbe veri az összes mai autós játékot. :)

Nekem a terror from the deep volt nagy kedvencem. 1-2 éve még vért izzadtam a dosbox-szal, h láthatóvá lassítsam a játékot és megint végigvigyem...:)
Régebben minden sokkal jobb volt! :ROFLMAO:
 
Tegnap a GA boltban is szóba jött a konzol (mindenhol vannak gémerek), erre most meg itt ez a fórum :)

Ha valaki ráér péntek esténként (vagyis éjjelenként), jöhet Nagykanizsára Fifázni, van még hely a vászon előtt!!!
 
Nesztek, két fotó a londoni GTA őrületről. A 6 emeletes Hamleys játékboltban, még a GTA5 könyv is kapható. Van keménykötésű változat is picit drágábban. :)

6apa6a9y.jpg


Nomeg szinte az összes buszon is GTA reklám fut. Van költségvetés...

5a7eqa6u.jpg


Én maradok a World of Tanks- nál ;)
 
Angliában van a fejlesztő cég. Szal ezért is tolják ennyire :) Meg azért mert jóóóó! :)

Kicsit irigykedek a kirándulásra, de látom London hozza formáját. Esőőőőőőő :)
 
Hehe azt én is benéztem. Valójában egy divatcég rövidítése... :)
French Connection UK ;)
FCUK
 
Back
Oldal tetejére