• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 怪獣 - Japán szörny 54 literben

Üveg ki/befolyók, 4k videó... rágyúrtunk a mutogatásra? :D Nagyon jól teszed, kezd nagyon csinos lenni az akva Mr.Legenda :notworthy: - gratu a címhez.
Következő esztétikai fejlesztés a színtelen ragasztású akvárium legyen ;)
A nagyméretű képeknek hála megskubiztam a kötözési technikádat is. A középső képen látszik, ahogy még a garnélát is odakötötted egy mohaindával a fához. :D
 
Üveg ki/befolyók, 4k videó... rágyúrtunk a mutogatásra? :D Nagyon jól teszed, kezd nagyon csinos lenni az akva Mr.Legenda :notworthy: - gratu a címhez.
Köszi, köszi, köszönöm! :D

Következő esztétikai fejlesztés a színtelen ragasztású akvárium legyen ;)
Hát a képeket és a videókat elnézve ez már tényleg nagyon kelleni fog, mert sajnos csupa karc szegény... meg hát ocsmány csúnya is, pláne, hogy nem egyenes a ragasztása - hiába gyári szett akva. :(

A nagyméretű képeknek hála megskubiztam a kötözési technikádat is. A középső képen látszik, ahogy még a garnélát is odakötötted egy mohaindával a fához. :D
Anyáztam, mire sikerült odakötni, mert nagyon ficánkolt. :D :D :D
A következő nagybevásároláskor veszek szépen átlátszó damilt... Eddig szerettem ezt a cérnát, mert kb pont addigra foszlik szét, mire a növény/moha megkapaszkodik. De ez a moha most valahogy nem akarja az igazat. :( Szóval kénytelen leszek fixen odakötözni. Ami kimondottan jó móka, ha már az akvában van az ágas-bogas fa.:facepalm::dead:
 
A következő nagybevásároláskor veszek szépen átlátszó damilt... Eddig szerettem ezt a cérnát, mert kb pont addigra foszlik szét, mire a növény/moha megkapaszkodik. De ez a moha most valahogy nem akarja az igazat. :( Szóval kénytelen leszek fixen odakötözni. Ami kimondottan jó móka, ha már az akvában van az ágas-bogas fa.:facepalm::dead:
Akkor ragaszd zselés pillanatragasztóval és kérd meg a párod, hogy fotózzon le, amikor éppen tanácstalanul toporogsz, mert mindkét kezed hozzáragadt a dekorfához, és ahogy kivennéd a kezeid, jön minden... :LOL:
De komolyan, miért nem ragasztod? Jó móka.
 
Akkor ragaszd zselés pillanatragasztóval és kérd meg a párod, hogy fotózzon le, amikor éppen tanácstalanul toporogsz, mert mindkét kezed hozzáragadt a dekorfához, és ahogy kivennéd a kezeid, jön minden... :LOL:
De komolyan, miért nem ragasztod? Jó móka.
A válasz egyszerű: Nem akarom össze b...ni a fát a ragasztóval. :D
 
Egyrészt ezért, de nagyobb ok az ha berohad a moha alja ahol a ragasztó megégeti,akkor jön a fonál és megállíthatatlan,mohából pedig szinte kiszedhetetlen [emoji31]
Na jah... A lomis nanomban jártam vele így némelyik ragasztásnál. Úgyhogy marad a damil, ha nem kapaszkodik meg most sem.
 
Tegnap visszakerült az atomizer és ismét citromsavval megy a rendszer. Ezen kívül bekerült még "pár" kő is, illetve a hátsó részen az amazonia maradékát leszívtam, kb két maréknyi maradt. :( Sajnos teljesen elhasználódott és elporladt. A helyére Ista shrimps soilból ment kb 1L, ebbe mentek vissza a stemek. Így néz most ki:
fedcb8489cd9013d7326d2fa490291e5.jpg
Mondjátok, hogy jobb lett és nem csak képzelődök... :)


iPhone 6S-ről küldve a Tapatalk segítségével
 
Hát bakker :D ha nem lobogtatsz egy összehasonlító-képet az új mellett...

fedcb8489cd9013d7326d2fa490291e5.jpg 26527050142_f1f7ab25d4_h.jpg

Na így már látszik :)
Így utólag nézve az előző - likas - állapotot, olyan mintha az egész el akart volna dőlni :) Szerintem úgy is jó volt, de így is jó.
 
Jobb lett ez nem kérdés [emoji106] már csak a kövek tövének moházása van vissza,az ágakat meg viszem .... [emoji6]
 
Laci, annyit még hozzáfűznék, hogy ha még van ebből a kőből, a két szélén tudsz még picit finomítani, azzal teljesen levezeted a sziget vonalát a homokig.
Szépen alakul(y)
 
a kövek tövének moházása van vissza
Csak most olvasom. :D Hogy érted a kövek tövének moházását? Én úgy gondoltam, hogy a közökbe megy majd anubias/buce/moha, illetve a kövekre is kezdésnek.


Laci, annyit még hozzáfűznék, hogy ha még van ebből a kőből, a két szélén tudsz még picit finomítani, azzal teljesen levezeted a sziget vonalát a homokig.
Szépen alakul(y)
Köszi! Szerintem most a kövekkel leállok egy időre, nem akarok most többet beletenni, mert úgy érzem most, hogy kicsit túllőttem a célon. :D
 
Csak most olvasom. :D Hogy érted a kövek tövének moházását? Én úgy gondoltam, hogy a közökbe megy majd anubias/buce/moha, illetve a kövekre is kezdésnek.



Köszi! Szerintem most a kövekkel leállok egy időre, nem akarok most többet beletenni, mert úgy érzem most, hogy kicsit túllőttem a célon. :D
A kövek tövét úgy értem hogy ne moházd be az egész felületet hanem középről indulva haladj kifelé. [emoji6]
 
Akkor én kicsit kilógok a sorból ,mert nekem meg azzal a szellősebb résszel jobban tetszett.:facepalm:Ettől függetlenül tuti így is ,és ahogy írják a többiek jót tehet neki a kisebb kövekkel játszás a szélein.
 
Back
Oldal tetejére