• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes 怪獣 - Japán szörny 54 literben

A szörny megvan, köszi! Kell bele talaj, mert az amazonia kb eltűnt a kövek közül... :S
Ki ette meg? - Erről jut eszembe, amit @keszalvo nálam már hónapokkal ezelőtt jelzett: nálam is be kellene meregetni néhány kanál talajt a fák mögé.

egnap bekerült hátra egy kazal apogoneton gayi
Nem találtok egy értelmes találatot. Tudsz írni egy linket?:(

Most az elsődleges a diy szűrő tesztelése lesz. Kell még bele szivacs és vagy 5l lávakő a 2l matrix mellé. Zsákok a szűrőanyagoknak, illetve elválasztó rácsok, no meg két csap a csövezésre. Utána majd jöhet a palack vásárlás. :D
Nemsokára nagyon foglak irigyelni. :LOL: Melyik mátrix, a trop, vagy az amcsi? Utolsó kérdés: és RO mikor lesz? ;):LOL:
 
Ki ette meg? - Erről jut eszembe, amit @keszalvo nálam már hónapokkal ezelőtt jelzett: nálam is be kellene meregetni néhány kanál talajt a fák mögé.


Nem találtok egy értelmes találatot. Tudsz írni egy linket?:(

Most az elsődleges a diy szűrő tesztelése lesz. Kell még bele szivacs és vagy 5l lávakő a 2l matrix mellé. Zsákok a szűrőanyagoknak, illetve elválasztó rácsok, no meg két csap a csövezésre. Utána majd jöhet a palack vásárlás. :D
Nemsokára nagyon foglak irigyelni. :LOL: Melyik mátrix, a trop, vagy az amcsi? Utolsó kérdés: és RO mikor lesz? ;):LOL:
Hát a pumpához max a gyártói oldalt tudom linkelni, de az full kínai. A matrixból mindkettő lesz, 1-1l egyelőre.
 
Ki ette meg? - Erről jut eszembe, amit @keszalvo nálam már hónapokkal ezelőtt jelzett: nálam is be kellene meregetni néhány kanál talajt a fák mögé.


Nem találtok egy értelmes találatot. Tudsz írni egy linket?:(

Most az elsődleges a diy szűrő tesztelése lesz. Kell még bele szivacs és vagy 5l lávakő a 2l matrix mellé. Zsákok a szűrőanyagoknak, illetve elválasztó rácsok, no meg két csap a csövezésre. Utána majd jöhet a palack vásárlás. :D
Nemsokára nagyon foglak irigyelni. :LOL: Melyik mátrix, a trop, vagy az amcsi? Utolsó kérdés: és RO mikor lesz? ;):LOL:
Ő lenne a pumpa:
http://www.zsjba.cn/zh-CN/displayproduct.html?proID=492803
:D
 
UP atomizer:
View attachment 65802016.02.28. by Laci Sziládi, on Flickr
Használtan vettem, de nagyon meg vagyok vele elégedve. annyi, hogy 2bar felett kell picivel használni, mert különben nem engedi át a gázt. Nem egy ada pollen, és talán a do! difinél is gyengébb kicsit, de nekem minőségi csere volt, sokkal jobban porlaszt. A tisztítását még nem tudom, hogyan kell csinálni, még eddig nem volt rá szükség. Nem szép, de kiválóan teszi a dolgát.
Szép ez az akva! (y) Kár, hogy a technika ennyire eltereli a figyelmet...
 
Hát igen, ez a zöld szett elég provokatív... :(
Mondjuk egy minőségi üveg szett meg rohadt drága. Élőben pedig gondolom nem b@ssz@ annyira a szemet a zöld műanyag, fotón jobban látszik... :)
 
Szép ez az akva! (y) Kár, hogy a technika ennyire eltereli a figyelmet...

Hát igen, ez a zöld szett elég provokatív... :(
Mondjuk egy minőségi üveg szett meg rohadt drága. Élőben pedig gondolom nem b@ssz@ annyira a szemet a zöld műanyag, fotón jobban látszik... :)


Hát igen, ha valakit nagyon zavar, akkor ajándékba elfogadok egy szettet. :D
Nem azért nem cseréltem le, mert szeretek benne gyönyörködni. :D
 
Tegnap megejtettem egy nagyobb karbantartást, az üveget nem nagyon kellett takarítani, pár helyen volt kis zöld pont, de ennyi. Nagyon szépen rendet tart az anci és az amano sereg. :) Kaptak is tegnap egy fél bébirépát, reggelre már nem is volt belőle csak a középső fás rész. :D
A leszakadt anubiast újra kötöztem máshová, és egy másikat pedig beraktam a kövek közé. Az ágak közül párat mohásítottam.
Ha eszembe jut, akkor este lövök pár képet. :)
 
Nagyon szép az akvárium most Laca!Az enyém a tiedéhez képest most egy Everglades
Köszi! de nincsenek is olyan szép garnéláim! ;)

Megvetted végül a nagynyomású szettet?
Még nem, előbb be kell fejeznem a diy szűrőt és eladni a mostanit. :)

Eljött az este :snaphappy:
Lőttem telefonnal pár képet:
26235300400_89fbadd388_h.jpg2016.04.18 by Laci Sziládi, on Flickr
25905282603_c4bf4d3b31_h.jpg2016.04.18 by Laci Sziládi, on Flickr
26508119845_b46e9c276a_h.jpg2016.04.18 by Laci Sziládi, on Flickr

26508127145_55df47d560_h.jpg2016.04.18 by Laci Sziládi, on Flickr
26235297640_1c2cff4cd2_h.jpg2016.04.18 by Laci Sziládi, on Flickr
26442031781_185a466162_h.jpg2016.04.18 by Laci Sziládi, on Flickr
25905255183_49167b795a_h.jpg2016.04.18 by Laci Sziládi, on Flickr
26482146996_a176108c13_h.jpg2016.04.18 by Laci Sziládi, on Flickr
26508090235_07db626afb_h.jpg2016.04.18 by Laci Sziládi, on Flickr
 
Bakker! Nekem most esett le, hogy Te semmilyen táptalajt nem használsz, hanem a dizájnt megtartva olyan növényekre koncentráltál, melyek a folyékony tápoldatokat is könnyen felszívják a vízből, miközben vígan lélegeznek a hidatódáikon keresztül!
 
Nane! Milyen telóval lőtted ezeket? Az agyam eldobom! :)
  • iPhone 6s back camera
  • ƒ/2.2
  • 4.2 mm
  • exposure time: 1/60
  • ISO: 25

Köszi! Nem egy DSLR, de nagyon meg vagyok vele elégedve. :)

Bakker! Nekem most esett le, hogy Te semmilyen táptalajt nem használsz, hanem a dizájnt megtartva olyan növényekre koncentráltál, melyek a folyékony tápoldatokat is könnyen felszívják a vízből, miközben vígan lélegeznek a hidatódáikon keresztül!
Köszi! Azért hátul van egy kevés aljzat a stemeknek. ;)
 
Back
Oldal tetejére