• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Japan Corner

Cecska

Moderátor
Moderátor
Legjobb napló
Sziasztok!;)

Látom, hogy erőteljes lendületet kapott schruz mester munkái után a wabi kusa gyártás, ami nagyon is jó dolog, mert egy ilyen kis tál még egy ékszer lehet a lakásunknak (növényes akváriumok mellett persze:)).
Azt hiszem a "Source" naplómban már megemlítettem nektek ezt a bizonyos sarkot, amit most naplózni fogok.
Tehát a gondolat onnan jött hogy hova is tegyem a könyveimet, meg persze még friss a lakás (fél éve költöztünk be) és van egy üres sarok amit ki kellene használni, gondoltam vegyítem egy kicsit ezt a könyves dolgot egy tál wabi kusa-val.Az eredmény magáért beszél, mert a sarok a lépcső mellett van, tehát aki feljön az emeletre, rögtön megláthatja a virágzó tálat;).

A tál mi más mint Do!Aqua.(y)
A világítás egy 20W-os 6500K-es izzó, ami van amikor 10 vagy 14órát megy (lustaságomtól függ meddig hagyom égve).:cool:
Növényekre már nem igazán emlékszem, de megpróbálom felsorolni:
Lindernia Rotundifolia
Ludwigia repens
Hydrocotyle sp.
Didiplis diandra
Myriophyllum Matogrossense
Staurogine repens

S akkor jöjjön pár kép!!
Egy májusi kép
7210145664_75a9bce73f_h.jpg

Lindernia Rotundilolia virágzik
7239695592_3da18e9f1d_h.jpg

Ezek a képek pedig tegnap készültek, kb. 1 hónap elteltével.
7450090374_a71126ff41_h.jpg

Didiplis Diandra virágzik
7450094642_6450746d36_h.jpg

S a végére egy fehér kartonos kép.
7450085956_881bd09447_h.jpg
 
Jól néz ki, tényleg kusza :) Látok egy ollót az egyik képen, már biztos te is odakészítetted, nyisszantsd meg egy kicsit őket :)
 
Valóban nagyon kusza, de pont ettől szép(y)
A nyesedéknek szívesen alátolnám a tálamat;)
 
Mit lehet erre mondanom? Egyértelműen elindult végre az igényes wabik trendje ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ez tőled nagyon megtisztelő, köszi Andris, és itt is nagy gratula (most már pihizzél).(y)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére