• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Inspirálódtam, na

Összeültetett 4 fajta monsterat? Látok "monkey" (adonsoni), phildond. Pedatum, talán monstera minima leveleket. Nagyon tetszik🥰.

Lassan stalkeres hatnak a megjegyzéseim, da annyi részletet látok a képeiden. Mi a tojás a bal oldalon (a mi perspektivánkból jobb)?
És mi van a mögötte lévö üvegkalitkában?? Tuti valami húsevö növény.

További naplok nyitásáért üvöltenek a képeid...vagy én 🙈

Monstera deliciosa variegata, Monkey leaf, Monstera Minima és Filodendron squamiferum van egyben (és itt most nagyon ügyesen kontrolcéztem a csajom üzenetetét, rámutatni egyikre sem tudnék :p) az én részvételem itt a kivágott faág becipelése és "tarsdegyenesenteszembeaföldet" support volt

a tojásbigyó egy wabi, (majdnem) teljesen zárt rendszerben. 4 éve háborítatlanul burjánzik, anubiasok, Vesicularia dubyana (azaz karácsony) moha, és magyar erdei moha™ részvételével, csak pár havonta kell beufuzni kicsit.

az üvegkalitkával kapcsolatban le kell lombozzalak :) a kandalló begyujtósát és a gyufákat dugdossuk ott a 9hónapos mindentmegeszek elől
 

Attachments

  • IMG_2921.jpeg
    IMG_2921.jpeg
    348.8 KB · Megtekintések: 17
nincs itt több látnivaló, vége a bulinak. lassan egy évig nevelgettem, de egyre inkább csak a hibáimat tudtam látni benne (főleg a nagyon alacsony talajt középen hátul) + a nyáron egy hosszabb nyaralás alatt a kedves de túl lelkes szomszédok úgy megküldték táppal a rendszert, hogy azóta közdöttem a hatásaival. Az utolsó nyírás után az eleocharis nem akarózott tündökölni, így átépítésre került a szett. Folytatás itt

IMG_4499.jpeg
 
Back
Oldal tetejére