• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Inspirálódtam, na

@Jopet megőrülés, ma megtaláltam az autóban a júliusban vásárolt fióksín számláját, rajta az összes adatával :) pont kint felejtettem, de holnap behozom, és jól megírok mindent
A cég honlapján találtam hasonlót (BLUM MOV SIN 350 fenéklap 760H3500SU 40 kg) , de a tiéd nem ilyennek tűnik a fotókon, illetve másikat továbbra sem találok még a "fenéklap" kulcsszó behozatalával sem.
 

Attachments

  • 1667074134582.png
    1667074134582.png
    103.5 KB · Megtekintések: 86
A cég honlapján találtam hasonlót (BLUM MOV SIN 350 fenéklap 760H3500SU 40 kg) , de a tiéd nem ilyennek tűnik a fotókon, illetve másikat továbbra sem találok még a "fenéklap" kulcsszó behozatalával sem.
nem, abszolút nem ilyen. kis türelem és meglesz minden adat
 
@Jopet

egesz pontosna ilyen zöld belsejű az enyém:

egyébként "fióksin, VERS.PLUS fékes 250 r.kih." van a számlán :)
 
tudom h a mobilos merest hova dugjam, de ha mar volt itthon raneztem.

ro-zok, gh+al sozok vissza, aggodjak a kh miatt? sosem hasznaltam gh-kh+-t, de a masik akvariumban a seriyu rendesen beleszolt.

vagy igy masodik heten nyugodjak szepen le, es varjak turelmesen amig minden beall?
(egyebkent nem adagolok bakteriumkuturat, szepen a termeszetre bizom - ha tegyem, szerdan tudok bevasarolni barmit is)
 

Attachments

  • 07DAA5BF-56F1-48CE-8AC8-0DF45A24555D.jpeg
    07DAA5BF-56F1-48CE-8AC8-0DF45A24555D.jpeg
    164.2 KB · Megtekintések: 56
tudom h a mobilos merest hova dugjam, de ha mar volt itthon raneztem.

ro-zok, gh+al sozok vissza, aggodjak a kh miatt? sosem hasznaltam gh-kh+-t, de a masik akvariumban a seriyu rendesen beleszolt.

vagy igy masodik heten nyugodjak szepen le, es varjak turelmesen amig minden beall?
(egyebkent nem adagolok bakteriumkuturat, szepen a termeszetre bizom - ha tegyem, szerdan tudok bevasarolni barmit is)
Nyilván beáll így is valamire. Garnélát-csigát viszont ezzel így ne akarj. A köved nem seiryu, ez látszik a kh-n. Kéne az a gh-kh+...
 
csináltam két közepesen GERONIMO képet és egy boomerhez méltatlan álló videót, talán valamit ki tudsz belőlük hámozni
sajna nincs már meg a papírja, becsattogtam egy ilyen szakboltba, elmondtam mit szeretnék, adtak valamit, mondtam ez nem jó mert ígymegúgy, mondták AHA! és kezembe adták ezt. pont befér a 26 centis helyre, de eléggé erősen kell húzni hogy meginduljon.

Szio!A 3-ik kepen levö täp(tartäyt)hol vetted?
 
megérkeztek a kisállatok, szám szerint:
- 12db Amano garnéla (Caridina multidentata)
- 5db Törpe szívóharcsa (Macrotocinclus affinis)
- 5db Süncsiga (Clithon corona)
- 5db Vörös verseny csiga (Vittina waigiensis)

az amanok rendesen belekezdtek, bányászatilag főleg, egy csomó powersand szemcsét kiástak, ezeket a mai vízcserénél szépen kicsipeszelem
 

Attachments

  • IMG_0787.jpeg
    IMG_0787.jpeg
    105.3 KB · Megtekintések: 57
Jaja :) Nekem is csak jutottak eszembe sorban... biztos van még sok. Nézegelődsz! :D Erre pl. nem is úgy hívták fel a figyelmemet, hanem vmiért elkezdtem elemezgetni a szót és nem találtam értelmét, nem véletlenül :)
A tibolodvával még egyáltalán találkoztam.
 
úgy tűnik minden rendben van, DE mintha kicsit opálosabb lenne a víz, mint amit elvárnék. nem ilyen drámai a helyzet, konkrétan a családtagjaim nem vették észre, csak miután mondtam erősítettek meg hogy "igen, lehetne kristálytisztább".

van erre bárkinek csípőböl mondása, hogy ez mitől lehet? a vízcseréket tartom, az egyetlen újdonság az a GA gh+ helyett bejött a dennerle gh/kh booster - lehetséges hogy az nem oldódik fel rendesen?

megpróbáltam fotózni, de nem nagyon látszik semmi :)

(ja és van benne pár "rendes" hal, tegnap szétrobbantottam a kockát, és átmentettem a túlélőket)
 

Attachments

  • IMG_0941.jpeg
    IMG_0941.jpeg
    325.9 KB · Megtekintések: 29
Back
Oldal tetejére