• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes In the claws of the dragon

Szép, szép, de mi az a scaped tic-tac?🤪
Láttam egy videót instán…

egy srác tict-ac-os dobozba rántott össze egy mini wabit. Nagyon menő volt…gondoltam kipróbálom, de csak addig jutottam egyelőre, hogy két kisebb tő mini buce-t és egy icipici fissi mohát bele tettem…

tervben van, hogy keverek kis akva soil-t vagy virágföldet és betapasztom a doboz hátulját…kisebb ágakat teszek bele és kész…

nem valami nagy meló, de egyszerűen nem érek oda…
 
Tudom, tudom…sok a bubi, benn a skimmer és az üvegek sem patyolat tiszták…8E8E4BF6-7D1D-48C7-AC89-D36D68C49746.jpeg

az mc-t kénytelen voltam kiszedni, mivel egy nem várt és 14 órán át tartó áramszünet miatt fonalas lett a full scape és ennek következtében a nyesedéket nem tudtam visszaültetni és a mc is fertőzött volt (fonal, BGA, ecset minden volt volt, mint a búcsúban)

most megpróbálkozok a rendes gyeppel :) annyin változtattam, hogy a fát kicsit feljebb emeltem (talán túl függő is lett az ága) valamint a világítást kb 5 cm-rel lejjebb engedtem ;)
 
Szereti a gyökértápot. Illetve a beállt üveget is szívesen veszi. Egy friss indítású üvegben gyakran olvadnak a gyengébb láncszemek. 🙂
Megfelelő mennyiségű és minőségű tápanyagot, elsősorban a talajban. Az MC más tészta, az inkább a vízből táplálkozik.
APT Jazz talaj tápkapszulát rendeltem. Szerintem ez is megteszi :)
 
Back
Oldal tetejére