• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Én a levelet nem tudom csatolni, de 710. helyet csíptem el.
Nekem ez nagy előrelépés, tekintettel arra, hogy egyáltalán nem jól fotózok, és a fotó minősége nálam sokat ront az alkotáson.
Ez ad most erőt, megyek tovább!
Úgy érzem egyre jobbat építek, nekem ez a fontos.
 
Nagy akváriumok előnyben ..... kezdhetném így is az irományt.Patrik,Béla nagy Gratulációm mindkettőtöknek.Hatalmas eredményeket értetek el ezen a szinten már csak a nyomotokba lépni is nehéz lesz,hozzáteszem ez kellő inspiráció azok számára kik a versenyzés gondolatával kacérkodnak,nincs lehetetlen.
No de hol kaptam Én helyet ezen a versenyen.Ha azt írnám hogy két három éve még fülig érő szájjal néztem volna a mostani eredményemet,akkor nem állnék messze az igazságtól.2018 ban a magammal szemben támasztott elvárásoknak nem tudtam megfelelni.
Ne értsetek félre ez is csak egy verseny,de a 200 on belülre kerülés nem tűnt olyan elérhetetlen célnal mint az első 100 vagy az áhított top 27,hát az volt.[emoji848]
Mindenkinek gratulációm aki idén is indult.

83d27142821dee35b62f7d9c2ed4a01b.jpg
 
Nem láttam a végső képet az akváriumodról, de biztosan benne leszel az első 1500-ban, de akár az első ezerben is, ígéretek szerint, augusztus elején kiderül.:)
992 lettem. Meglepett. Nekem ez hatalmas öröm. Legközelebb nem is tudom mi legyen a cél. 500 az túl jó, talán a 750-ben benne lenni.
Kép a naplómban (288L)
 
Back
Oldal tetejére