• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Eddigi gondos napi 2x-es RO vizes spriccantás és heti egy-egy spricc ADA tápozás, meg világítás eredményeképp a pinnatifida középen elfonnyadt, a riccardia mellette kezd barnulni, de a ludwigia viszont lassan kinő belőle és a gyepet is lehetne nyírni.(n)
 
Niki, Attila!
Megnéztem, még nem késtetek el a nevezéssel, a határidő július 22., tehát jövő vasárnap!
Mindenképp jelöljétek!
Miniswamps.
Köszi, hogy szóltál, de addig még nem valószínű, hogy befutná a Cuba és még a "fenyves" sem elég sűrű egy verseny szinthez. Talán majd jövőre!(Ugye ez a verseny minden évben van?)
 
Köszi, hogy szóltál, de addig még nem valószínű, hogy befutná a Cuba és még a "fenyves" sem elég sűrű egy verseny szinthez. Talán majd jövőre!(Ugye ez a verseny minden évben van?)

Remélhetőleg igen.

Szerintem azért dobjatok egy fotót róla; vesztenivalótok nincs, legalább felkerül a nevetek a leendő keménymagba és láthatja a wabi világ, jó lesz felkötni az alsót.:love:
 
Köszi, hogy szóltál, de addig még nem valószínű, hogy befutná a Cuba és még a "fenyves" sem elég sűrű egy verseny szinthez. Talán majd jövőre!(Ugye ez a verseny minden évben van?)

Az augusztus végi bemutatón viszont már biztosan nagyot fog szólni!;)
 
Bevallom, nekem a köves verziók jobban tetszenek, mint a fások, akváriumban és wabiban is.:love:

Az agyaggal rögzíted, hogy a kiállitásra szállításkor nehogy elmozduljon???:rolleyes:
 
@Molnár Máté a megnyitón el is felejtettem megkérdezni, sikerült beszélned a grafikus ismerősöddel logo tervezés ügyben?
A kiállításra már király lenne, ha a nevünk mellett saját dizájn logónk is lehetne!:whistle:
 
Bevallom, nekem a köves verziók jobban tetszenek, mint a fások, akváriumban és wabiban is.:love:

Az agyaggal rögzíted, hogy a kiállitásra szállításkor nehogy elmozduljon???:rolleyes:
Igyekszem, de az is lehet nem is lesz kiállításra készen addigra, fóliás lesz még. :D
 
@Molnár Máté a megnyitón el is felejtettem megkérdezni, sikerült beszélned a grafikus ismerősöddel logo tervezés ügyben?
A kiállításra már király lenne, ha a nevünk mellett saját dizájn logónk is lehetne!:whistle:
A cimbim aki ott volt velem a megnyitón grafikus és háztartási dolgokra tervez grafikákat. Megkérem őt is ha nem zavar titeket, hogy tervezzen egy logot. Aztán ki lehet választani a legszimpatikusabbat.
 
Back
Oldal tetejére