• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

HWA - WabiScapers

Mint az egyik ősalapítónkat megkérhetünk, hogy a szokásos éjszakai/hajnali kreativitásaid egyikén tervezz hozzá egy olyan tuti kis logot, mint a saját the cine scapered?
Köszi
Tessék szépen megcsinálni magad, nem másra sózni a melót :)
Tele van a net online logó-tervező oldalakkal. Ki is próbáltam egyet. kb 10-15 percet szántam a dologra, kicsit bénácska lett, de soha életemben nem csináltam még ilyesmit:

logo.jpg
Szóval tervezésre fel!
 
Ez akkor pont jó is!:love:

Esetleg a hónap végéig hirdethetnénk egy wabi-logo tervező versenyt, és akié nyer, az kap egy növénycsomagot vagy egy wabi tálat, vagy valamit.:cool:

Na?
Amúgy jövő kedden egyeztetünk @Nigroval- amit ezúton is hálásan köszönök neki- a wabi kiállítással kapcsolatban.
Bárkinek bármilyen ötletét szeretettel várjuk addig, illetve összeállíthatnánk azt a listát, akik tuti 100% fejvesztés terhe mellett minden körülmények között biztosan elhozzák a leendő kiállításra a wabijukat.
Jelenleg @Dukenukem felvetésére augusztus 25-én szombaton lenne a GA-ban, de ez majd jövő kedden kerül pontosításra.
 
(y)

Úgy látom, a tizes limit hamarosan meglesz, és ha mindenki csatlakozik, akkor ez simán megháromszorozódik!;)

Várom a kérdéseket, kéréseket, ötleteket jövő keddig.
Pl.hogyan lehet majd megoldani a kiállított wabik világítását, mert mindenki nem tudja magával hozni az otthonit?
 
(y)

Úgy látom, a tizes limit hamarosan meglesz, és ha mindenki csatlakozik, akkor ez simán megháromszorozódik!;)

Várom a kérdéseket, kéréseket, ötleteket jövő keddig.
Pl.hogyan lehet majd megoldani a kiállított wabik világítását, mert mindenki nem tudja magával hozni az otthonit?
Én jelenleg lámpákat készítek, hogy a sajátomat meg tudjam világítani, ha nincs külön pilács.

A következő kérdések merültek fel bennem:
  • Mire tesszük az alkotásokat? kapunk-e asztalt?
  • Ki(k) lesz(nek) a zsűri, ha lesz verseny?
  • Csináljunk-e Workshop-ot?
 
(y)

Úgy látom, a tizes limit hamarosan meglesz, és ha mindenki csatlakozik, akkor ez simán megháromszorozódik!;)

Várom a kérdéseket, kéréseket, ötleteket jövő keddig.
Pl.hogyan lehet majd megoldani a kiállított wabik világítását, mert mindenki nem tudja magával hozni az otthonit?
Szerintem kérhetünk a GA-ás fiúktól lámpákat, hátha vannak használt elfekvő darabok. Felfüggesztik és mehetnek alá a tálak. Nem hinném, hogy ne lenne ott hely.

Én jelenleg lámpákat készítek, hogy a sajátomat meg tudjam világítani, ha nincs külön pilács.

A következő kérdések merültek fel bennem:
  • Mire tesszük az alkotásokat? kapunk-e asztalt?
  • Ki(k) lesz(nek) a zsűri, ha lesz verseny?
  • Csináljunk-e Workshop-ot?

A zsűrizést lehetne akár a fiúkra bízni, esetleg bevonni egy külföldi nagymenőt, ;) továbbá mehetne mellé egy vagy két közönség különdíj. Már csak a díjazást kellene lebeszélni, összekuncsorogni, összedobni.
A workshop is jó ötlet, ha összegyűlűnk elegen.
 
Én jelenleg lámpákat készítek, hogy a sajátomat meg tudjam világítani, ha nincs külön pilács.

A következő kérdések merültek fel bennem:
  • Mire tesszük az alkotásokat? kapunk-e asztalt?
  • Ki(k) lesz(nek) a zsűri, ha lesz verseny?
  • Csináljunk-e Workshop-ot?

Köszi az észrevételeket!
Tamás szerintem meg is válaszolt mindent.
Tudtommal a GA biztosít helyet, bár lassan kinövik ezt a boltot is, mert minden szabad sarokba építenek egy palut, meg kaméleon terráriumot. Igyekeznünk kell!:rolleyes:

Talán lehetne majd a garnélás/bettás résszel szemben, és oda biztosan megoldható a világítás, de aki hozza a sajátját, az még jobb. @Molnár Máté tutira hozza a wabival a dizájn pilácsot is!
Ha verseny is lenne, szerintem elsőre elég, ha a látogatók szavaznának és díjazásként elég lenne egy virtuális plecsni, mint ami a hónap akváriumáért jár. Ha már valami komolyabb dolgot lehet nyerni, az csak vitákat szülne, sértődés lenne, és ebben pont az a jó, hogy nem valami megnyerhető cuccért csináljuk, hanem szerelemből, a wabik iránti rajongásból.;)
Aki komolyan akar versenyezni, annak ott a HAC, meg július 22-ig a Miniswamps!
A sor végén lenne egy dobozka, és a cetlire a látogatók csak a nekik legjobban tetsző gömb/kehely/tál számát kellene ráírják, így egyszerűbb lenne a végén az összesítés is.
Persze értékelhetik a GA-s fiúk is, szakmailag és a nyertes kapna valamennyi levásárolható pontot.
Akkor majd ezt is megbeszéljük kedden Attilával.

Workshop remek ötlet, jó lenne ha vállalná @letsgodisco ,aki a megnyitóra azokat a csodás kokedamákat készítette.
Ha valóban szombaton lesz a kiállítás, akkor eleve több a látogató, biztosan lesz érdeklődő egy wabi-golyó vagy tál összeállításához, mondjuk a bolt zárása után 13 és 14 óra között, ha vállalják a srácok a túlórát.:cool:

Ti beszálltok a logó-készítő buliba?
Mondjuk a nevet már @sztanotominak köszönhetjük, a logo lehet másnak a műve.:whistle: Mindenki hozzátesz valamit.:love:
Nekem tetszik Gergő alkotása (@Jopet), de ha több közül lehet választani, az még izgalmasabb!
 
Nem offolom tovább a wabit kereseket.
@star67 Csillám inkabb ideírom a lámpám paramétereit.
100w-tól elmarad de allitolag power led.
Power: 13.5W
LED: 0.5W/each x 27
Color température: Around 7000K
Luminous Flux: 1250-1350lm
12-13 órát megy.
 
Köszönöm, de azt hiszem, majd beszélek Mátéval, hogy iheljen valami egyedi dizájnosat kifejezetten ehhez a gömbhöz. Ő elég jó ebben.:whistle:
 
Nekem tetszik Gergő alkotása (@Jopet)
Köszi, de ha rám hallgatsz, ezt elveted. Nincs igazán stílusérzékem az ilyesmihez, meg nem is fordítottam rá kellő időt. Szóval nekem biztos nem kéne ilyen logó :) Inkább csak egy példának szántam, hogy hozzáértés és szoftverek nélkül is lehet ezt..
 
Köszi, de ha rám hallgatsz, ezt elveted. Nincs igazán stílusérzékem az ilyesmihez, meg nem is fordítottam rá kellő időt. Szóval nekem biztos nem kéne ilyen logó :) Inkább csak egy példának szántam, hogy hozzáértés és szoftverek nélkül is lehet ezt..

Pedig épp szerettelek volna megkérni, hogy "dobj össze" egy olyan kis A5-méretű lapot, amin rajta lenne a HWA név, a logo, a kiállító neve(nick ) és a wabi fantázianeve, az adott sorszámmal, ha mégis lenne verseny és lehetne rájuk szavazni.:notworthy:

A kategorizálásod alapján biztos igénytelen vagyok, de nekem mégis tetszik, amit stílusérzék nélkül összeraktál, sőt tovább rémítelek, azok a rajzos-képes alakítások is a gyengéim, amiket mások akvárium alakításához ötletelsz és posztolsz.
Miért ne lenne stílusérzéked? Inkább az a baj Veled, hogy talán túl sok is. Igazi maximalista vagy, ami nem baj, hisz ezáltal ti viszitek előre a világot, csak egymillió kiváló ötletből csupán párat engedtek megvalósulni.

Ne akard látni, mit terveznék én bármilyen szoftverrel akár egy hosszú hétvége alatt.:banghead::vomit::nailbiting:
 
Szerintem meg kell egy stílusérzék, a kivitelezés meg egy más tészta. Azt gondolom, hogy az emberek többsége az utóbbitól riad vissza, vagy egyszerűen nem veszi rá a fáradságot. Ez persze nem azt jelenti, hogy mindenki egy rejtett művész és csak nem hozza magából elő ezt :)
A rajzos-képes hozzászólások azért olyanok (amilyenek), mert képes vagyok rá, azaz szántam időt arra, hogy meg tudjam csinálni. És egyben ez a buktatója is a dolognak, mert látszik az eredményből, hogy a módszerrel bírok, tehát lehetne sokkal jobb is a kivitelezés, csak nem szántam rá kellő időt. Igazából emiatt szabadkozom néha, nem azért mert értékelhetetlen. Annak nem látnám értelmét, hogy valamit grafikusan ábrázoljak, amiből semmi nem jön át a képernyőn. De lustább is vagyok annál, hogy egy-egy ilyen skiccre hosszú perceket szánjak.
A fenti "grafikának" meg semmilyen tervezési előzménye nem volt, a kulcsszavak alapján elérhető ikonokból válogattam gyorsan és pakoltam egymás mellé, ahogyan épp elfértek :)
De azért értelek és köszi :notworthy:

Szerk:
Pedig épp szerettelek volna megkérni, hogy "dobj össze" egy olyan kis A5-méretű lapot, amin rajta lenne a HWA név, a logo, a kiállító neve(nick ) és a wabi fantázianeve, az adott sorszámmal, ha mégis lenne verseny és lehetne rájuk szavazni.
Ezt nem igazán értem, de ha annak idején majd segíteni kell ilyen egyszerűbb szerkesztési dolgokban, keress bátran, még ha nem is magamat tartom az erre legmegfelelőbbnek.
 
El-felejtve:
El natural wabi dobozka, avagy mi történik egy adag vízinövénnyel, ha félreteszed, hogy később még használni akarsz belőle egy adagot, de rohadtul elfelejted, hogy van. :rolleyes::D
Indult: júli 5-én, azóta saját magát táplálja, sötétbe volt burkolózva, mégis ezt hozta össze :)IMG_20180719_191035.jpg

IMG_20180719_064402.jpg
 
Back
Oldal tetejére