• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Highland

Szia!
Nagyon tetszik.Elkezdtem nézni a videót a HC miatt, de annyi látnivaló van az akváriumban, hogy a végén jutott eszembe, hogy a HC-t meg sem néztem.
Mik a vízparaméterek? Csak azért kérdezem, mert nagyon szépek a CRS-ek.
 
Szia Tibi!
A macrandrám nekem is hasonlóan viselkedett. Mondjuk nekem teljesen kimúlt. Én arra gyanakszom, hogy nem bírta a sokszori visszavágást. Hiába toppoltam sokszor. Egy idő után megállt a fejlődésben. Utána már nem is tudtam vele mit kezdeni. A levágott le sem akart már gyökerezni. Úgyhogy kuka lett belőle. :(
Azóta sincs semmi vörös az aksiba. Lehet hogy nem viseli túl jól az extra hajtást...
Amúgy továbbra is nagyon szépen rendben vagy...
Köszi Cheetah! Még egy kis időt hagyok a macrandrának, aztán ha nem csinál semmit elbúcsúzunk!:(

Be bizony és megérte;)
Hogy a többiek is értsék: vasárnap este volt szerencsém élőben is megtekinteni Tibi akiját:)
Azért 3D-ben minden aki teljesen más, mint így a fotókon, szóval megérte benézni(y)
A növények lassulásával kapcsolatban: szerintem is be kellene támadni némi extra aljzattáppal. Nálam a Multi Bottom tolta rendesen a Cryptokat.
Örülök, hogy itt jártatok, várom a képeket!:rolleyes::)
A crypto-val semmi gáz, ezt ugye gyökércentrikusnak mondják. Ez 3 hónapja kapott 2 JBL golyót, azóta meg sem áll a növésben. A stemek állítólag inkább a vízből veszik a tápanyagot, micro-macro-t kapnak folyamatosan és a golyókat is megkapták, mégis belassultak.


Ez gyönyörű, a kollégáim is odavannak érte :D Megfertőzöm őket is :LOL:
Helyes, terjedjen csak a kórság!:D
 
Szia!
Nagyon tetszik.Elkezdtem nézni a videót a HC miatt, de annyi látnivaló van az akváriumban, hogy a végén jutott eszembe, hogy a HC-t meg sem néztem.
Mik a vízparaméterek? Csak azért kérdezem, mert nagyon szépek a CRS-ek.
Szia Annamari!
Örülök, ha tetszik!:) TDS120-140, pH kb. 6,6-7,3 ha jól emlékszem.

Hát ez egyszerűen fantasztikus!(y)(y)(y)
Nagyon szép!
Köszi Jani!(y)
 
Hát én meg csak most fedeztem fel ezeket a gyönyörű videókat!
Nagyon szép az aki, helyesek a furcata-k! ...és milyen elevenek!
Gratulálok!
Minden elismerésem annak aki az első "nagy felfuttatás" után is szépnek és egészségesnek tartja még sokáig az akváriumát! Sokszor talán ez a nehezebb!
 
Hát én meg csak most fedeztem fel ezeket a gyönyörű videókat!
Nagyon szép az aki, helyesek a furcata-k! ...és milyen elevenek!
Gratulálok!
Minden elismerésem annak aki az első "nagy felfuttatás" után is szépnek és egészségesnek tartja még sokáig az akváriumát! Sokszor talán ez a nehezebb!
Jó ezt hallani egy Öreg Rókától! Köszi Patzu mester!:)

A kedvenc akváriumom! :D Nagyon szép, csak hogy újat is mondjak... :hungry:
Nekem is, köszi!:D:D:D
 
Banzai!

Nagy totál:

Highland by zilahytibor, on Flickr

Sima totál:

Highland by zilahytibor, on Flickr

HC pamacs:

Highland by zilahytibor, on Flickr

Bal oldal:

Highland by zilahytibor, on Flickr

Jobb oldal:

Highland by zilahytibor, on Flickr

Részlet:

Highland by zilahytibor, on Flickr

Furcata, az új piros pöttyeivel:

Highland by zilahytibor, on Flickr

És végül a keltető ifjú lakói (csak ennyit sikerült kimenteni, de ők jól vannak(y)):

Highland by zilahytibor, on Flickr

Sziasztok!
 
ezt a fényképezőt árulod? :)
minden gyönyörű!!

Köszi letsgodisco!(y)
Igen ezt árulom, de a kit objektívvel! Ez egy Sigma 17-70mm 1:2.8-4.5 objektívvel készült,ezt annyira nem akarom eladni, bár jó pénzért minden lehetséges...:D
 
Back
Oldal tetejére