• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Highland

Csodálatos ökoszisztéma volt, amiből szerintem elég sokan bővítettük a növény- és állat készleteinket az idők során .... rengeteget nézegettem, nagyon imádtam, de kiszolgálta az idejét, és át kellett adja a helyét egy új kezdetnek meg a sok szép taiwan garninak. Gratulálok hozzá még egyszer, Tibi!
Nyugodjék békében, drága emléke örökké bennünk él!
 
A sztori egyszerű. Tibit elragadták a garnélák. :pigeon::lurking::turtle::vamp:

MENEKÜLJÖN KI MERRE LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT :nailbiting::nailbiting::nailbiting::nailbiting::nailbiting:


Ki kell dolgoznunk egy tervet rá hogyan hozzuk vissza Tibit ebbe a dimenzióba :bookworm::):watching::pompous:
 
Csodálatos ökoszisztéma volt, amiből szerintem elég sokan bővítettük a növény- és állat készleteinket az idők során .... rengeteget nézegettem, nagyon imádtam, de kiszolgálta az idejét, és át kellett adja a helyét egy új kezdetnek meg a sok szép taiwan garninak. Gratulálok hozzá még egyszer, Tibi!
Nyugodjék békében, drága emléke örökké bennünk él!
Ékesszólásod mindig lenyűgöz!:D
Komolyan örültem, hogy jó helyre kerültek a növények!(y)
 
A sztori egyszerű. Tibit elragadták a garnélák. :pigeon::lurking::turtle::vamp:

MENEKÜLJÖN KI MERRE LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁT :nailbiting::nailbiting::nailbiting::nailbiting::nailbiting:


Ki kell dolgoznunk egy tervet rá hogyan hozzuk vissza Tibit ebbe a dimenzióba :bookworm::):watching::pompous:

Hát ebbe a levesbe csak a taiwanok tudnak beleköpni!:D:D:D Az új projektem átmenet a növényes és garnis világ között, amiből ki tudja mi sül majd ki!:LOL::ROFLMAO::nailbiting:
 
Hú hát ez eszméletlen! Főleg amikor elnyerted vele a hónap akváriuma címet! Az valami ADA galériába illő.
Nem lett volna az a pénz amiért én szétszedtem volna.
Gratulálok!
 
Back
Oldal tetejére