• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Csekkoltam, de nincs. Az a biztos, ha megkérdezem az illetékest :) @viktorlantos beérkezett a nevezésem? (nem kaptam visszaigazoló e-mailt...)

Küldtem üzit. Le kellene adni majd újra a nevezést. Nem jött meg.


Aki esetleg időzavarban szenved vagy a céges buli, karácsonyi őrület mellett nem volt ideje, hétvégéig kitoljuk a nevezési határidőt.
Tehát vasárnap éjfél. Utána nincs tovább. Használjátok ki a lehetőséget!
 
Eddigi jelentkezők száma kategóriánként? Jó a létszám idén? Nőtt vajon a tavalyihoz képest?
 
Eddigi jelentkezők száma kategóriánként? Jó a létszám idén? Nőtt vajon a tavalyihoz képest?

A létszám csökkent szerintem, de ez várható is volt a fórumos naplók és új akváriumok alapján. Sokan távol maradtak idén vagy épp pihin vannak.

Valahol egyébként sem cél a rekdordok döntögetése. Inkább egy kis tükörkép a hobbi jelenlegi helyzetéről. Reklám az akvakertészetnek. És egy kis év végi buli, nekünk hobbistáknak.

Viszont néhány nevezésbe belenéztem menet közben. Szép akváriumokból idén sem lesz hiány!

Pontos számot akkor tudok ha lezártuk a jelentkezést.
 
Aki esetleg időzavarban szenved vagy a céges buli, karácsonyi őrület mellett nem volt ideje, hétvégéig kitoljuk a nevezési határidőt.
Tehát vasárnap éjfél. Utána nincs tovább. Használjátok ki a lehetőséget!
Köszi! Nálam a karácsonyi őrület játszik, esély sem volt a héten akváriumozni, pedig be akartam küldeni a jelenlegi akvát. Így még maradt némi esély. A hétvégén próbálok valamit kihozni belőle. Öröm az ürömben, hogy az őrült emberek miatt nincs időm nekem is megőrülni :)
 
Ma lezárjuk az idei nevezést.

Ahogy látom kb 55 vs 20 a nevezési arány idén. Kevesebb mint a múlt évben, de lehet a kevesebb az több :)
Korábban írtam, hogy nem a nevezési szám a lényeg, ezt az IAPLC esetén is hibának érzem. Legyenek jó akváriumok és érezni lehessen, hogy emelkedik a színvonal - tartjuk a lépést a hobbi fejlődésével nemzetközi szinten is.

A következő hetekben nekiesünk a pontozásnak és januárban jövünk az eredményekkel.
 
Ma lezárjuk az idei nevezést.

Ahogy látom kb 55 vs 20 a nevezési arány idén. Kevesebb mint a múlt évben, de lehet a kevesebb az több :)
Korábban írtam, hogy nem a nevezési szám a lényeg, ezt az IAPLC esetén is hibának érzem. Legyenek jó akváriumok és érezni lehessen, hogy emelkedik a színvonal - tartjuk a lépést a hobbi fejlődésével nemzetközi szinten is.

A következő hetekben nekiesünk a pontozásnak és januárban jövünk az eredményekkel.
Pontozás előtt láthatóak lesznek a benevezett akváriumok?
 
Ma lezárjuk az idei nevezést.

Ahogy látom kb 55 vs 20 a nevezési arány idén. Kevesebb mint a múlt évben, de lehet a kevesebb az több :)
Korábban írtam, hogy nem a nevezési szám a lényeg, ezt az IAPLC esetén is hibának érzem. Legyenek jó akváriumok és érezni lehessen, hogy emelkedik a színvonal - tartjuk a lépést a hobbi fejlődésével nemzetközi szinten is.

A következő hetekben nekiesünk a pontozásnak és januárban jövünk az eredményekkel.
De csak 0:00 kor zárul le ugye ? :)
 
Akkor tehát a nevezés lezárult :)
Én is gondolkodtam, nevezzek-e. Elsősorban az akváriummal való intenzívebb törődés és a fotózás gyakorlása lett volna, amiben inspirált volna a nevezés. De mivel ezek elmaradtak, nem éreztem úgy, hogy a kezdő akváriumomnak helye lett volna az idei sok - korábbi évekhez hasonlóan szintén gyönyörű - akvárium között. Talán majd a következőnél.

Vannak kedvenceim az idei felhozatalból is és vannak, amiket személyes véleményemtől függetlenül dobogós helyre várok. Nagyon kíváncsi vagyok a versenyfotókra, hiszen ez volt számomra az első év, ahol nem csak utólag néztem vissza a versenyfotókon díszelgő akváriumok történetét, hanem felcserélődött a sorrend és nyomon követve az akváriumok fejlődését várhatom a versenyfotókat.

Van néhány kevésbé mutogatott akvárium is, amiktől sokat várok. És ki tudja, milyen gyöngyszemek bukkannak még fel, amiket gazdájuk nem osztott meg a fórumozó közönséggel.
Egyszóval nagyon várom a versenyfotókat, remélem idén is mihamarabb kikerülnek az oldalra. Igaz, én nem neveztem, de érdeklődésem a versenyzőkével vetekszik.
A GA-nak köszönöm a verseny lebonyolítását és a hasonlóan színvonalas - erre a célra készített - webes felületet, melyre öröm mindig visszalátogatni.
 
Akkor tehát a nevezés lezárult :)
Én is gondolkodtam, nevezzek-e. Elsősorban az akváriummal való intenzívebb törődés és a fotózás gyakorlása lett volna, amiben inspirált volna a nevezés. De mivel ezek elmaradtak, nem éreztem úgy, hogy a kezdő akváriumomnak helye lett volna az idei sok - korábbi évekhez hasonlóan szintén gyönyörű - akvárium között. Talán majd a következőnél.

Vannak kedvenceim az idei felhozatalból is és vannak, amiket személyes véleményemtől függetlenül dobogós helyre várok. Nagyon kíváncsi vagyok a versenyfotókra, hiszen ez volt számomra az első év, ahol nem csak utólag néztem vissza a versenyfotókon díszelgő akváriumok történetét, hanem felcserélődött a sorrend és nyomon követve az akváriumok fejlődését várhatom a versenyfotókat.

Van néhány kevésbé mutogatott akvárium is, amiktől sokat várok. És ki tudja, milyen gyöngyszemek bukkannak még fel, amiket gazdájuk nem osztott meg a fórumozó közönséggel.
Egyszóval nagyon várom a versenyfotókat, remélem idén is mihamarabb kikerülnek az oldalra. Igaz, én nem neveztem, de érdeklődésem a versenyzőkével vetekszik.
A GA-nak köszönöm a verseny lebonyolítását és a hasonlóan színvonalas - erre a célra készített - webes felületet, melyre öröm mindig visszalátogatni.
Bocsi Gergő ,de ebben nem értek egyet veled.Anno akkor nekem sem kellett volna neveznem ,mert kezdő voltam????Nem mintha most profi lennék,de mint többünk itt a fórumon,úgy gondoltuk ,hogy már csak az miatt is indulunk a versenyen ,hogy lássuk mennyit is fejlődtünk az akvakertészetben egy év alatt.Ha jól emlékszem pont @Mandano aki azért adta le a nevezését most is,hogy fel tudja mérni hol tart most a mezőnyben.Az akváriumodat elnézve hidd el nem nem vallott volna szégyent ,és hiszem ,hogy jó helyezést ért volna el,mert nagyon szép.Aki szakavatott szemmel tudja nézni a felhozatalt ,az @viktorlantos ,mint pontozóbíró.Mi ,hobbi akvakertészek szerintem kicsit lazábban nézzük a képzeletbeli tabellát.Én nem bántam meg sem tavaly sem előtte ,hogy indultam a versenyen .Sőt...ugy ahogy Viktor is szokta mondani ,csak bátorítani tudok mindenkit ,hogy induljon.Bár most már késő,mert lejárt az idő,legalábbis az idei megmérettetésre.Mert mi is a lényeg ....nem a helyezés ,hanem a részvétel.Ezért is bánom ,hogy nem nevezted az akváriumodat.Ahhoz képest ,hogy most kezdted a növényezést,szerintem nagyon erősen kezdted,amit tükröz is a munkád.Kár érte ,hogy nem láthatjuk a galériában majd.:(
 
Back
Oldal tetejére