• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Nah a normál kategória felét is feltoltam. Ők picit többen vannak így ide még kell egy nagy menet.

Az akváriumok most érkezési sorrendben vannak bent. Nano érkezés full kategória. És a normál érkezés. Még 28-29 akvárium kerül fel és ezzel megvan a mezőny.

A pontozás végén lesznek sorrendbe állítva az akváriumok. Várhatóan a hónap második felében.
 
Egy megjegyzés: a képek nagyon életlenek lesznek, ha rájuk kattint az ember, s kicsit túl is nőnek a képernyőn :) bár ez lehet csak engem piszkál:wacky:
 
No mind1 :)
A képeket elnézegetve, a nano kategória most kicsit mintha vissza esett volna. Kevesebb idő? vagy egyéb elfoglaltságaink miatt? de pl én sem indítottam egy akvát sem, pedig szerettem volna, a költözés nem úgy hozta ki a lépést :(

Viszont nincs igazán jogom beleszólni, de srácok... akik neveztetek nanoba pl, üveg megtakarítása, mohák tupírozása, talaj elejének letakarítása hová lett? sok szép akva, és olyan apró hibákat ejtettetek amikkel, ha szigorúan zsűriznek sok helyet vissza lehet esni. Fotók néhol nagyon életlenek, próbálom a részleteket kivenni, de sokszor nem megy, néhol az a gyanúm, hogy távkioldó nélkül fotóznak az emberek és bemozdul. De mint mondtam, ez nem az én dolgom, majd Viktor megdádázza akit kell :D.


Nagy meglepetésemre eddig nálam @dano akija viszi a prímet, nézegettem mikor elkezdte naplózni, hogy mi a nyavalya lesz ez??? de szépen fejlődött, és hatalmas lépésekben tört előre, minőségileg. A fotó tiszta, az akvárium tiszta, gyönyörű a víz fodrozódása, (mohákat én még fésülgettem volna) szóval le a kalappal. (y)(y)(y)

Normál kategóriát nézegetve, pazar akváriumok születtek! Egy két kakukktojás sikerült azért (oldalfotó, bentmaradt technika) :whistle:
Elsőre nem is tudok kedvencet választani, megvárom míg minden felkerül :) Eddig @kuchi fantomosa a legtetszetősebb, de szerintem elfogult vagyok a halak miatt :love::love::love:
 
Huh! hirtelen átfutottam.. nagyon szép munkák születtek. Mindenki büszke lehet magára és kertjére. én nem neveztem de jó ennek a közösségnek a tagja lenni. így vagy úgy :)
Én azt mondom külön-külön minden aki győztes a maga nevében. aki megépít egy növényest és nap mint nap gondját viseli és látja a végkifejletet az már győzött!
gratulálok minden nevezőnek! (y)
 
Fent van minden mostantól megint elérhető a galéria. Majd igyekszem valahogy a terhelésen még javítani, hogy ne legyen dög lassú ha sokan nézitek, mert a fórum szerverén van és hát ez arra is kihat :)
 
A képeket elnézegetve, a nano kategória most kicsit mintha vissza esett volna. Kevesebb idő? vagy egyéb elfoglaltságaink miatt?

Idén mindenképp kicsit visszaesés az előző évhez képest. Sok oka van, magán jellegű, pénzügyi, lelkesedés stb.

Picit magunkba nézve mint GA sajnos nálunk is hagytuk hogy a munka ránőjön a fejünkre. Egy kicsit kevesebb workshop, kevesebb berendezés, kevesebb verseny akvárium, csendesebb reklám és facebook fotó őrület, kevesebb néznivaló és a sok más ok között szerintem ez is kihatott az általános morálra.
Ezen az okon 2016-ban javítani fogunk. A többi már csak rajtatok múlik.

Van most is néhány kedvencem, de még egyszer megragadnám az alkalmat, hogy megköszönjem minden indulónak. Per pill most ti őrködtök amíg a többiek távol vannak, hogy a tűz ne aludjon ki. Ezért eredménytől függetlenül minden nevezőnek jár a serleg. (y)
 
No mind1 :)
A képeket elnézegetve, a nano kategória most kicsit mintha vissza esett volna. Kevesebb idő? vagy egyéb elfoglaltságaink miatt? de pl én sem indítottam egy akvát sem, pedig szerettem volna, a költözés nem úgy hozta ki a lépést :(

Viszont nincs igazán jogom beleszólni, de srácok... akik neveztetek nanoba pl, üveg megtakarítása, mohák tupírozása, talaj elejének letakarítása hová lett? sok szép akva, és olyan apró hibákat ejtettetek amikkel, ha szigorúan zsűriznek sok helyet vissza lehet esni. Fotók néhol nagyon életlenek, próbálom a részleteket kivenni, de sokszor nem megy, néhol az a gyanúm, hogy távkioldó nélkül fotóznak az emberek és bemozdul. De mint mondtam, ez nem az én dolgom, majd Viktor megdádázza akit kell :D.


Nagy meglepetésemre eddig nálam @dano akija viszi a prímet, nézegettem mikor elkezdte naplózni, hogy mi a nyavalya lesz ez??? de szépen fejlődött, és hatalmas lépésekben tört előre, minőségileg. A fotó tiszta, az akvárium tiszta, gyönyörű a víz fodrozódása, (mohákat én még fésülgettem volna) szóval le a kalappal. (y)(y)(y)

Normál kategóriát nézegetve, pazar akváriumok születtek! Egy két kakukktojás sikerült azért (oldalfotó, bentmaradt technika) :whistle:
Elsőre nem is tudok kedvencet választani, megvárom míg minden felkerül :) Eddig @kuchi fantomosa a legtetszetősebb, de szerintem elfogult vagyok a halak miatt :love::love::love:


Én ezzel nem teljesen értek egyet. Visszanéztem a tavalyi akvákat is... érezhetően/láthatóan javult a színvonal, mégha nem is lesz olyan szoros/látványos az élmezőny mint tavaly, sokkal többen megugrották az elvárható szintet minden téren.
Gratulálok minden versenyzőnek a munkájához! (y)
És köszönöm a lehetőséget GA csapat!
 
Utoljára módosított:
Még csak a felénél tartunk, de van pár kedvenc. (Viszont van olyan is, ahol az egyetlen kérdés a miért...)
 
ahol az egyetlen kérdés a miért...)
"Mert kell egy akvárium!" (Minarik Ede) :)

Gratulálok minden indulónak és én is jó néhány kedvencemnek szorítok. Nekem azokról az akváriumokról, amiket a pontozás kicsit hátrébb helyez majd, mindig az jut eszembe, hogy a tulajdonosa mennyire szereti azt és ebből táplálkozva mennyi erőt (önbizalmat) kap a nevezéshez. Ebből a szemszögből nézve ezek az akváriumok erősebbek a többinél, természetesen megértem és helyeslem, hogy az értékelés nem ez alapján történik, de nekem ezt sugallják. A legutolsó helyezettet pedig úgy értékelem, hogy egy kb.4000 tagot számláló közösség szemléjén 5x. helyezést szerezte meg, nagyon sokan, mindegy mi miatt még elindulni sem tudtak. Amit a színvonal eséséről olvastam, érzéki csalódásnak tudom be: 1. Nincsenek még sorrendbe állítva a képek. 2. Hatalmas izgalommal várjuk ezt az eseményt és a képek nyilvánosságra kerülését és amikor megkapjuk csalódunk (Szilveszteri műsor effektus). Kimondottan meglepett jó pár nevezés, volt amit nem láttam naplózni és olyan is volt amit láttam, de a versenyképe nagy előre lépést hozott. Nagyon várom az eredményeket, hajrá!
 
Back
Oldal tetejére