• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Szépen potyognak a nevezések. Most még finomabban. De lassan közeledik a határidő. Érdemes elkezdeni küldeni az akváriumokat. (y)
 
Szépen potyognak a nevezések. Most még finomabban. De lassan közeledik a határidő. Érdemes elkezdeni küldeni az akváriumokat. (y)
Fel kell tenni a hac nyitóoldalára egy számolót, mely folyamatosan mutatja a nevezés végéig hátralevő másodperceket, hadd rezeljen be, aki még nem nevezett!:D
 
Szépen potyognak a nevezések. Most még finomabban. De lassan közeledik a határidő. Érdemes elkezdeni küldeni az akváriumokat. (y)
Facebook promó esetleg? Tudja meg a tisztelt lájkoló közönség, hogy közeleg az esemény! Vagy volt már, csak nem figyeltem?
 
A hac-n kapott pontok, csak a kategórián belüli sorrendet határozzák meg, vagy ezek alapján felállítható egy kategóriafüggetlen abszolút sorrend is? Tehát, ha normál kategóriában valaki kap 400 pontot akkor ő előkelőbb helyen végez, mint a nano-ban egy 350 pontos?
 
Kategória sorrend van. Nem nagyon fésüljük össze a két pontozást.
Játékból a végén össze lehet hasonlítani a két kategória győztest, de nem összrangsor van.
 
Belekukkantva a HAC nevezésekbe még mindig nagyon sokan nem küldték el a nevezést.

December 18 a határidő. 1 hét van már csak a nevezésre!!!

Ne hagyjátok ki. Ki tudja lehet Atti megint kitalál valamit és mondjuk kicseréli az első hely nyereményét az utolsóéval :):D
 
Belekukkantva a HAC nevezésekbe még mindig nagyon sokan nem küldték el a nevezést.

December 18 a határidő. 1 hét van már csak a nevezésre!!!

Ne hagyjátok ki. Ki tudja lehet Atti megint kitalál valamit és mondjuk kicseréli az első hely nyereményét az utolsóéval :):D
Oké, már jelentkeztem is. (igazából persze nem. :D)
 
En iden ugy nezki kihagyom .
Úgy gondolom, hogy a versenyzésen túl van egy másik, fontos aspektus is: A HAC galéria rögzíti az utókornak az adott év akváriumait, kimerevítve ezáltal az év történéseit a fórumból ezt kibogarászni nem lehet. Itt meg egyből látszik ilyen volt a 2015. év akvakertészete. Nagyon lényeges a hobby támogatásában a minőség is és a mennyiség is, egyikhez biztosan hozzá tudunk tenni. :D Ebből kimaradni, olyan mintha lemaradnánk a gimnáziumi tablóképről. Én például lemaradtam az érettségi bankettről, azóta is amikor érettségi találkozón erről van szó csak bárgyún bólogatok. Az "úgy néz ki" -ből érzem, hogy nem fix a döntésed, kérlek mérlegelj az előbbiek alapján.
 
Úgy gondolom, hogy a versenyzésen túl van egy másik, fontos aspektus is: A HAC galéria rögzíti az utókornak az adott év akváriumait, kimerevítve ezáltal az év történéseit a fórumból ezt kibogarászni nem lehet. Itt meg egyből látszik ilyen volt a 2015. év akvakertészete. Nagyon lényeges a hobby támogatásában a minőség is és a mennyiség is, egyikhez biztosan hozzá tudunk tenni. :D Ebből kimaradni, olyan mintha lemaradnánk a gimnáziumi tablóképről. Én például lemaradtam az érettségi bankettről, azóta is amikor érettségi találkozón erről van szó csak bárgyún bólogatok. Az "úgy néz ki" -ből érzem, hogy nem fix a döntésed, kérlek mérlegelj az előbbiek alapján.
Ezt a rábeszélést eléggé érzed....:D :ROFLMAO:
 
Én is eléggé idő szűkében vagyok, ha nem jön össze jövő héten a fotózás, sajnos az idei versenyt ki kell hagynom... :(
 
Back
Oldal tetejére