• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gyukker 45, azaz 110 lityise.

Tök szép. A parvula algájával mi lett? Nálam kapott tápkapszulát, de szépen visszanő. Mondjuk nagyon nem szörnyű, heti 1-2x leszívom, a többi növény meg eddig elvan. A blackout tervedhez: nálam volt blackout, akkor letisztult, de azóta megint jól van. :)
Köszönöm! Az alga ugyan úgy jelen van a parvula között, karbantartáskor szoktam a nagyját leszedni fogkefével. Nálam is kapot egy két helyen talajkapszulát, aminek az ég világon semmi pozitív hatását nem látom. Bo már volt korábban, az is csak néhány hétig volt hatásos. Sőt, még gyepet is cseréltem, ami max egy hónap után szintén algásodott és algásodik a mai napig. 🙂
Brutális! 😊 👍
Köszönöm!
Szívesen örökbefogadnám :love:
🙂 ki tudja mit hoz még a jövő..
 
Az alga ugyan úgy jelen van a parvula között, karbantartáskor szoktam a nagyját leszedni fogkefével. Nálam is kapot egy két helyen talajkapszulát, aminek az ég világon semmi pozitív hatását nem látom. Bo már volt korábban, az is csak néhány hétig volt hatásos. Sőt, még gyepet is cseréltem, ami max egy hónap után szintén algásodott és algásodik a mai napig.
Köszönöm! Nem jó hír. Hamarosan áttelepítek mindent, de akkor lehet, hogy az kimarad a buliból.
 
Back
Oldal tetejére