• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Gyukker 45, azaz 110 lityise.

Csend, rend, fegyelem.. A víz szépen letisztult. A talajt alaposan átporszívóztam, és kapott néhány Tropica talajkapszulát. A növény lista változatlan, csak a Guyana került kicsit hátrébb, így az akva szinte ugyan úgy fog kinézni, ha újra erőre kap. Ezt nem is bánom, mert a hozzá fűzött remenyekhez képest sokkal szebb volt az akva ezzel a növényesítéssel is.
Még a gyep cseréjén gondolkodok erősen.. Alatta is ki tudnám takarítani a talajt, hátha harmadjára nem lepné el az alga.
IMG_20211004_191307.jpgIMG_20211004_191326.jpg
 
Csend, rend, fegyelem.. A víz szépen letisztult. A talajt alaposan átporszívóztam, és kapott néhány Tropica talajkapszulát. A növény lista változatlan, csak a Guyana került kicsit hátrébb, így az akva szinte ugyan úgy fog kinézni, ha újra erőre kap. Ezt nem is bánom, mert a hozzá fűzött remenyekhez képest sokkal szebb volt az akva ezzel a növényesítéssel is.
Még a gyep cseréjén gondolkodok erősen.. Alatta is ki tudnám takarítani a talajt, hátha harmadjára nem lepné el az alga.
View attachment 155718View attachment 155719
szemből a bal sarokban milyen növény van? ekorára nő max? nanoba szép lenne háttérnek :)
 
Brékó brékó! Itt vagyok! Sajnos az akváriumok nincsenek toppon, az utóbbi hetekben elég kevés idő jutott rájuk, és emellé társult még egy kis lustaság is.
Zuzmi??? Ő szorgalmas, szerintem már le is körözött..
Az elhanyagolt akvák fotójának is örülünk, mert úgy kevésbé fáj a saját nyomorunk. Ha másnak is algás, az olyan megnyugtató.

Zsuzsi tényleg nagyob belecsapott.👍🏻
 
Back
Oldal tetejére