• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Guvu

Hoztam pár Studio képet, a jelenlegi állapotában, a hibáival együtt. :)
 

Attachments

  • Studio#.JPG
    Studio#.JPG
    376.1 KB · Megtekintések: 137
  • Studio&.JPG
    Studio&.JPG
    393.5 KB · Megtekintések: 74
  • Studio.JPG
    Studio.JPG
    319.4 KB · Megtekintések: 68
  • Studio@.JPG
    Studio@.JPG
    330.7 KB · Megtekintések: 73
  • Studio°%.JPG
    Studio°%.JPG
    414.6 KB · Megtekintések: 101
Szia @argobalogtibi !
Jó régen posztoltál? Hol tart a műalkotásaid száma!
Elférsz még tőlük vagy már béreltél egy külön kiállító termet a tárolásukhoz?
Szia @star67 !
Még mindig egy külön szobában működik, jelenleg kb 70 wabival, inkább a minőséget és a technikát próbálom javítani. A nagy kedvencem most a Dooa Magnet light G, ami nemsokára kapható a GA-ban is. Sokoldalú lámpa, jó ár-érték arány és a növények is nagyon szeretik, hasonló a fénye mint a régi Dooa Sol Stand G-nek, amiből többet is használok,kár, hogy már nem lehet kapni. Mostanában sokat vagyok Mo.-on mióta megint lehet utazni, ha ez az állapot biztosítva lenne a későbbiekben is, itthon is összedobnék pár üveget.
 
Nagyon hangulatos. Ez a rengeteg forma és variáció.
El tudnám magam képzelni, ahogy egy dolgos nap után ott a fotelben ücsörögve, forró teát szürcsölve, lágy zenét hallgatva gyönyörködöm a látványban.

Milyen halak költöznek be?
Örülök,hogy tetszik!
Nekem is a kedvenc helyem. :)
A mostani terveim szerint Panda Garra, Törpe gömbhal az 54-esbe, Bohóccsuka a 30-asba, Darázsgébek a kicsibe, de ez még változhat.
 
Panda garra!!!!!!😍😍😍😍
Törpe gömbhalam volt, de macerás, mert folyton táposak, a rengeteg csigatetem miatt folyton terhelt a víz, egymást és a többi halat is nyusztatták örökké. A coryk farkuszóit lecsípkedték.
Bohóccsuka is jó választás, érdekes színfoltjai egy akváriumnak.
 
Újdonság,hogy visszakerültek a növények a lakásba, előtte kb. egy évig külön helyen tartottam őket, aminek megvolt az előnye és a hátránya is. Kevesebb idő jutott rájuk,viszont magasabb volt a páratartalom amit nagyon kedveltek. A napokban jártam egy tengeri akvarisztikai boltban, ami egy kis faházban volt berendezve, és el tudnám képzelni a későbbiekben ugyanezt, csak wabikkal.
 

Attachments

  • forumb.JPG
    forumb.JPG
    143 KB · Megtekintések: 6
  • forumc.JPG
    forumc.JPG
    141.2 KB · Megtekintések: 5
Újdonság,hogy visszakerültek a növények a lakásba, előtte kb. egy évig külön helyen tartottam őket, aminek megvolt az előnye és a hátránya is. Kevesebb idő jutott rájuk,viszont magasabb volt a páratartalom amit nagyon kedveltek. A napokban jártam egy tengeri akvarisztikai boltban, ami egy kis faházban volt berendezve, és el tudnám képzelni a későbbiekben ugyanezt, csak wabikkal.
Csodásak! Szerintem a lakásból csinálj Wabi kertet.
 
Back
Oldal tetejére