• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Új ADA szállítmány - a teljes lista

viktorlantos said:
Ramen said:
Érdeklődnék, hogy van bőven BOOK OF ADA? Mert én valószínüleg 1-2 héten belül rendelnék, és nem szeretnék lemaradni.

Nem fogsz, be vagyunk tárazva ;)
Királyság, ugyanis nekem valszeg csak januárban sikerül rendelnem, de nem szeretnék lemaradni róla én sem.
 
és igen, megérkezett a futár a csomaggal, és benne Book of ADA... ma már nem dolgozom, munka miatt ne hívjatok, elmentem olvasni. Köszönöm mindenkinek! :)
 
off: első post-nak tökéletes duma :D
lricsi said:
és igen, megérkezett a futár a csomaggal, és benne Book of ADA... ma már nem dolgozom, munka miatt ne hívjatok, elmentem olvasni. Köszönöm mindenkinek! :)
 
someday said:
off: első post-nak tökéletes duma :D
lricsi said:
és igen, megérkezett a futár a csomaggal, és benne Book of ADA... ma már nem dolgozom, munka miatt ne hívjatok, elmentem olvasni. Köszönöm mindenkinek! :)
A könyv kényszerítette rá ,hogy belevesse magát az akvakertészkedés közepébe. ...és hogy kitől is sajátitsa el az alapokat? A legjobb tanár talán Amano bácsi lehetne eme remekmű által.
Már én is a kezemben tarthatom :D . Kösz fiúk :!:
 
Nekem is jön remélhetőleg hamarosan egy példány. Legalább gyakorlom kicsit az angolt is. ;)
 
Sziasztok!
Nálam is csengetett a GLS. meghozta a GA:-s csomit és benn lapított a Book Of ADA :thumbup: !
Köszönöm szépen!
Ui: A csomiba küldött japó nyelvű Népszabadság király :lol: !!!!
 
w-rig said:
Sziasztok!
Nálam is csengetett a GLS. meghozta a GA:-s csomit és benn lapított a Book Of ADA :thumbup: !
Köszönöm szépen!
Ui: A csomiba küldött japó nyelvű Népszabadság király :lol: !!!!

Olyat én is találtam, csak már össze volt gyűrve, így nem lehet olvasni :lol:
A könyv szuper, a fehér ADA szettek gyönyörűek. :angel:
 
Back
Oldal tetejére