• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Guvu

A félreértések elkerülése végett, nem folytatok kereskedelmi tevékenységet Magyarországon, csak kedvelem ezt a fórumot, és próbálom színesíteni azzal,hogy megosztok pár dolgot.
Vettem egy Canon 2000D fényképezőgépet, egyenlőre egy 18-55mm-es obival, később veszek majd hozzá egy macro-t is. Jelentkeztem egy fotós tanfolyamra, hétfőn lesz az első órám, és arra fókuszálunk majd, ami számomra érdekes. Remélem nemsokára jelentkezem a jobbnál jobb képekkel. Addig is legyen mindenki aktív! :)
 
Készítettem pár képet az új géppel, de nem tudom feltölteni őket, too large.
Igéretem ellenére nem tudok jó minőségi képekkel szolgálni. :(
 
Most tanulok fotózni, szuper dolog, mindenkinek ajánlom! :)
 

Attachments

  • Fórum#.JPG
    Fórum#.JPG
    453.1 KB · Megtekintések: 82
  • Fórum#1.JPG
    Fórum#1.JPG
    417.5 KB · Megtekintések: 67
  • Fórum#3.JPG
    Fórum#3.JPG
    199.6 KB · Megtekintések: 61
  • Fórum#5.JPG
    Fórum#5.JPG
    279.4 KB · Megtekintések: 67
  • Fórum#7.JPG
    Fórum#7.JPG
    300.7 KB · Megtekintések: 82
Csak sejtettem. Telefonon nézem és úgy tűnik mintha vízben lennének, de gondolom csak most párásítottad őket.
Nagyon bejön ez a minimalista stílus. Végtelen egyszerű, nyugalmat sugárzó.
Igen van a tálban víz, de csak a fotó kedvéért készült ez az összeállítás. Eredetileg üvegben tartom őket. :)
 
Pár képet feltöltök, hogy itt is történjen valami. A legtöbb gondot most a gyapjas levéltetű okozza, elég nehezen szabadulok tőlük, és nagyon kártékonyak, elég sok növényemet kinyírták. Valami bio növényvédő szert használok, ami hatékony, de teljesen még nem szűnt meg a probléma. :)
 

Attachments

  • Fórum@.JPG
    Fórum@.JPG
    397.8 KB · Megtekintések: 52
  • Fórum@1.JPG
    Fórum@1.JPG
    341.8 KB · Megtekintések: 49
  • Fórum@3.JPG
    Fórum@3.JPG
    257.2 KB · Megtekintések: 48
  • Fórum@5.JPG
    Fórum@5.JPG
    285.2 KB · Megtekintések: 49
  • Fórum@7.JPG
    Fórum@7.JPG
    159.3 KB · Megtekintések: 60
Bevetettem egy másik szert a levéltetvek ellen, most nem követtem el azt a hibát, hogy csak a fertőzött részeket fújom le, mindent lekezeltem, és 5 nap múlva megismétlem. Szemét kis dögök, nagy kárt tudnak okozni. Teszek fel pár képet azért, ha már vettem egy gépet. :)
 

Attachments

  • Fórum&.JPG
    Fórum&.JPG
    106 KB · Megtekintések: 39
  • Fórum&1.JPG
    Fórum&1.JPG
    66.5 KB · Megtekintések: 40
  • Fórum&3.JPG
    Fórum&3.JPG
    178.9 KB · Megtekintések: 60
Pár kép a studioról, hogy hogyan is kell elképzelni, kb 90 wabival. Sikerült a levéltetveket visszaszorítanom, de még helyenként felüti a fejét. Szeretnék minél jobb wabikat összehozni, és azt veszem észre, hogy idővel kicsit mindig javul a minőség. :)
 

Attachments

  • Fórum,.JPG
    Fórum,.JPG
    112.8 KB · Megtekintések: 52
  • Fórum,1.JPG
    Fórum,1.JPG
    438.6 KB · Megtekintések: 51
  • Fórum,3.JPG
    Fórum,3.JPG
    303.6 KB · Megtekintések: 60
Back
Oldal tetejére