• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Greenaqua.hu karbantartás

Tényleg szebb lett!
Viszont a tegnapi éledés utáni rendelésem nem látszik a rendeléseim listáján, olyan mintha meg sem történt volna -- paypallel fizettem --- de azért látjátok, ugye? Searchem prime meg ammonia indikátor volt benne.

Szia, természetesen látszik a dolog. Ha midnen igaz már becsomizva várja a kiszállítást.
A paypal egy kicsit spec eset. Lehet csak a lezárt rendelést látod majd a shopban.

De újra előveszem a kérdést hátha az új shop motor verzióban már megoldották a problémát.

--- MÁS

Jelenleg a CIB kártyás fizetésünk még karbantartás alatt van. Remélem 1-2 napon belül ez is működni fog újra.

Köszi mindenkinek a visszajelzést. Még hiányzik az a 20% plusz amitől tényleg bokalefosós oldal lesz, de dolgozunk rajta. :)
 
szia egy olyan kérdésem lenne hogy az új oldalon hogyan tudjuk levásárolni a GA pontokat?

Szia a termék oldalon lehet majd, de valami kis gixert észrevettem. Ezt rövidesen javítom.

Az ideiglenes lassulásért kis türelmet kérünk a fórum és a shop oldalon.
 
Örömmel látom, hogy már működik a képkinagyító funkció :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A Webshopban, ha mondjuk Lájkolni akarok egy terméket, akkor a "Tetszik" gomb megnyomása után a facebook-os felugró ablak becsúszik a kép mögé és így szinte semmi sem látszik belőle. Jó, a megnyomandó gomb igen, de a többi rész szinte nem. :(
Ez csak nálam van így, vagy másnál is???
 
A Webshopban, ha mondjuk Lájkolni akarok egy terméket, akkor a "Tetszik" gomb megnyomása után a facebook-os felugró ablak becsúszik a kép mögé és így szinte semmi sem látszik belőle. Jó, a megnyomandó gomb igen, de a többi rész szinte nem. :(
Ez csak nálam van így, vagy másnál is???

Mindenképp megnézem, köszi a visszajelzést. Ez a rész is átalakult szóval teljesen elképzelhető. Természetesen javítjuk.
 
Sziasztok!

Lehet elsiklottam felette és volt már szó róla, akkor sorry érte... valamelyik nap gondoltam végignyálazom, hogy hogyan is lehet neten vásárolni nálatok, de az ügyfélszolgálat és a szolgáltatások alatt semmit sem lehet behozni, mind 404-re jön ki nekem legalábbis... Bepróbálkoztam angolul is, de úgy sem sikerült... Csak az én böngészőm haragszik rám ennyire, hogy nem oszt meg velem semmi infot, vagy tényleg nem működnek még ezek az oldalak?

Móni
 
Sziasztok!

Lehet elsiklottam felette és volt már szó róla, akkor sorry érte... valamelyik nap gondoltam végignyálazom, hogy hogyan is lehet neten vásárolni nálatok, de az ügyfélszolgálat és a szolgáltatások alatt semmit sem lehet behozni, mind 404-re jön ki nekem legalábbis... Bepróbálkoztam angolul is, de úgy sem sikerült... Csak az én böngészőm haragszik rám ennyire, hogy nem oszt meg velem semmi infot, vagy tényleg nem működnek még ezek az oldalak?

Móni

Szia, jogos. A hétvégére van tervezve az oldal alján lévő menük bekötése.
A kapcsolat oldalunk természetesen addig is működik: GREEN AQUA - bolt és bemutatóterem Green Aqua

(y)
 
Back
Oldal tetejére