• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Úgy látom ezt gyorsan megnézted :D köszönjük :)

Néhány kifjezést kifejezetten a lustaság vagy a pontatlanság miatt "egységesítünk". pl biomaszter :)
Van ahol csak linket kap a kifejezés.

Ebben az esetben kivettük a szöveg átírást.

Ha ilyen zavaró problémákkal találkoztok jelezzétek nyugodtan. Megnézük mit lehet tenni.

Így most a matrix bár linket kap, nem írja át Seachem Matrix-ra
 
Utoljára módosított:
csak egy kérdés... az én gépemmel van a baj, vagy tényleg baromi lassan tölt be (vagy nem tölt be) időnként képeket a fórum? Esetleg akkora képeket csatolnak hogy amiatt küzd a fórum a megjelenítéssel?
 
csak egy kérdés... az én gépemmel van a baj, vagy tényleg baromi lassan tölt be (vagy nem tölt be) időnként képeket a fórum? Esetleg akkora képeket csatolnak hogy amiatt küzd a fórum a megjelenítéssel?
Hasonló problémákkal küzdök. Kezdetben a wifinek tulajdonítottam, de akkor nem csak nálam jelentkezik!
 
csak egy kérdés... az én gépemmel van a baj, vagy tényleg baromi lassan tölt be (vagy nem tölt be) időnként képeket a fórum? Esetleg akkora képeket csatolnak hogy amiatt küzd a fórum a megjelenítéssel?

Valami probléma van németek és a holland szerverpark között. Lehet valami routerrel van gond.
Tegnap este láttam először, ugyanez volt a jelenség és az eredmény (tracert)

Dobtam egy üzit a hosting cégnek hátha oda tudnak hatni 👍
 
Ok szóval az eredmény a kövi. A probléma még mindig áll. Próbáltam magyar telekom vonalról elindulni, tegnap elirányított az ügyfélszolgálat egy olyan telószámra ami nem működik már :) Telekom i love you :)

Viszont a Frankfurti telekom szervernél van a probléma. Innen akadozik a csatlakozás a holland szerverünkhöz. A probléma miatt minden telekomos szív.

Ha esetleg van olyan fórumozó akinek van kapcsolata, rákérdezhetne.
Valszeg egyszer csak megoldódik egyébként is, szokott ilyen router probléma lenni, de ezeket 24 órán belül általában orvosolják.

Most Hans valszeg inkább Far Cry-t játszik vagy már az új Call of Duty megy és ezért nem látja :)
 
Viszont a Frankfurti telekom szervernél van a probléma. Innen akadozik a csatlakozás a holland szerverünkhöz. A probléma miatt minden telekomos szív.
CDN (content delivery network) használata (pl. AWS Cloudfront, Cloudflare) a mostanihoz hasonló problémákat megoldaná.
A telekomra szerintem sem szabad építeni... :ROFLMAO:
 
CDN (content delivery network) használata (pl. AWS Cloudfront, Cloudflare) a mostanihoz hasonló problémákat megoldaná.
A telekomra szerintem sem szabad építeni... :ROFLMAO:

A szerverek Hollandiában vannak (nem Telekom). Stackpath-ról fut a CDN.
De ettől még nem fogod elérni, ha a DTelekom hálózatával van a baj. És a telekom hálózatán netezel :)
 
A szerverek Hollandiában vannak (nem Telekom). Stackpath-ról fut a CDN.
De ettől még nem fogod elérni, ha a DTelekom hálózatával van a baj. És a telekom hálózatán netezel :)
Elnézést akkor félreértettem a problémát. Az edge location és a kliens között hal le a kapcsolat? mert a telekom mindenáron frankfurton keresztül akar routolni? :)
 
Tisztában vagyok a fenti problémával, csak érdeklődnék, hogy van e bármi fejlemény. Lassan lassan eljutottunk addig, hogy a fórum már élvezhetetlen lett a T miatt....🤬

Nekem percekig tart míg egyáltalán egyik topikból a másikba navigálok.... :(

Más is van így?
Néha. Aztáb pár perc után jobb
 
Back
Oldal tetejére