• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum karbantartás mizéria

viktorlantos

Alapító
Admin
Kedves mindenki,

Úgy néz ki az elmúlt napok hibái egy szerver oldali frissítésre vezethetők vissza. Sajnos nem voltam pár napig a frissítés meg automatikus volt.

Az általatok már jelzett TAGOK ONLINE widget is emiatt nem működött megfelelően.
A fórum egy érdekes állapotban működött. Félig ment 1-2 adatbázis művelet, de egyébként nem. Amit láttatok minden gyorsítótárból jött. Emiatt volt a rengeteg hibaüzi is.

A szervert megjavították. Kérlek nyomjatok egy frissítést a böngészőn.
Ha továbbra is hibákat észleltek jelezzétek kérlek.

Az odalsávon működő aktív tagok most már jó értéket mutat.

Sajnos a hiba miatt ahogy nézem az elmúlt 1-2 nap bejegyzései elvesztek. NEM modizva lettek!
Ahogy látom ez kb aug 2-3 utáni napokat érintette.

Ebbe a topikba jöhetnek a visszajelzések.

Akkor ezért volt az, hogy email értesítést kaptam privát üzenetről, de az üzenetet magát meg nem kaptam meg.
A rejtély megoldódott! :D

viktorlantos

Alapító
Admin
Akkor ezért volt az, hogy email értesítést kaptam privát üzenetről, de az üzenetet magát meg nem kaptam meg.
A rejtély megoldódott! :D
Igen szinte minden adatbázis művelet ezért működött rosszul.
A site még próbált gyorsítótárakból menni és file szinten letárolni dolgokat, de ahogy látjuk ez nem volt az igazi.

Sajnálom az adatvesztést. :( Ráment az egész éjszakám, hogy megtaláljam a hibát. Jó kis welcome egy pár nap pihi után.

viktorlantos

Alapító
Admin
Tehát hétfői naptól nem találhatóak meg a friss privát üzenetek, bejegyzések.
Előtte minden ok. És mostantól már megy minden.

A hiba csak a fórumot érinti. A webshop más szerveren van.

viktorlantos

Alapító
Admin
Közben ahogy nézegetem végig a történéseket a hétfő óta történt regisztrációk is valószinűleg áldozatul estek.
Ha nem tudsz belépni a fórumra, kérlek regisztrálj újra és azonnal segítünk.

Sajnálom az adatvesztést. :( Ráment az egész éjszakám, hogy megtaláljam a hibát. Jó kis welcome egy pár nap pihi után.
Hát, ismerős érzés. :) Egy párszor már volt szerencsém végigcsinálni hasonlót, csak ott változtak a karakter kódolások is. :D
Köszi, hogy ilyen gyorsan megcsináltad. :)

viktorlantos

Alapító
Admin
Az egész heti bejegyzések fotók elszálltak a naplóimból.:(
Sajnos igen. Ilyen még nem volt, remélem nem is lesz a jövőben.
Ha valamikor lesz még lelkierőd azért dobd be a fotókat akár megjegyzés nélkül is. Biztos sokan örömmel nézegetnék velem együtt

Én ujra megkaptam a mult vasárnapi és hétfő értesítéseket(n),néztem ám ,hogy bakker én ezeket már olvastam;).No problem:)

Oldal tetejére