• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Fórum karbantartás mizéria

loci1234

VIP kertész
Iphoneon az oldal betöltése után + jellel Add to home screen. Így saját ikonnal feldobja a többi progi közé a fórumot. Gondolom android esetén is működik a + jel.
És ezzel a PWA dologgal gyakorlatilag teljesen értelmét vesztette a korábbi Tapatalk.

Zseni, hozzá is adtam. Annyit tennék hozzá (nekem nem volt egyértelmű), hogy Safari-ból lehet homescreen-hez adni. (Én alapvetően Chrome-ot használok iphone-on)
Nüansz kis apróság, gondolom már nem is a Te hatásköröd @viktorlantos, amikor letálcázom az appot, 1 másodpercig nincs háttere az app ikonnak, utána felvillan és újra "teljes". ? .

viktorlantos

Alapító
Admin
Zseni, hozzá is adtam. Annyit tennék hozzá (nekem nem volt egyértelmű), hogy Safari-ból lehet homescreen-hez adni. (Én alapvetően Chrome-ot használok iphone-on)
Nüansz kis apróság, gondolom már nem is a Te hatásköröd @viktorlantos, amikor letálcázom az appot, 1 másodpercig nincs háttere az app ikonnak, utána felvillan és újra "teljes". ? .

Igen az ikon átlátszó (nincs háttere) maszkolható beállítás be van téve. Először valószínűleg betölti csak simán, majd mögérakja a hátteret és elkészül az ikon formája (lekerekített stb)

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Iphoneon az oldal betöltése után + jellel Add to home screen. Így saját ikonnal feldobja a többi progi közé a fórumot. Gondolom android esetén is működik a + jel.
És ezzel a PWA dologgal gyakorlatilag teljesen értelmét vesztette a korábbi Tapatalk.

Illetve, ha eddig is ki volt téve az URL app formájában a honescreenre, akkor automatan atvalt a PWA-ra.

mmccannon

Legenda
Feedback, @viktorlantos :
- e-mail értesítéseket továbbra is kapok (pedig kikapcsoltam),
- naplóimnál nem mindig kapok értesítést hsz-ekről,
- a harang nagyon kevés értesítést produkál, amióta tuning volt

Kérdés: ha valakit követek, akkor "csak" azt szabad látnom, ha épp a fórumon van? Posztjairól, naplóbejegyzéseiről nem?
Mea culpa, de egyre nagyobb zavart érzek az erőben, ami hajtja a fórumot, vagy én vagyok elképesztően suta.

mmccannon

Legenda
Feedback, @viktorlantos :
- e-mail értesítéseket továbbra is kapok (pedig kikapcsoltam),
- naplóimnál nem mindig kapok értesítést hsz-ekről,
- a harang nagyon kevés értesítést produkál, amióta tuning volt

Kérdés: ha valakit követek, akkor "csak" azt szabad látnom, ha épp a fórumon van? Posztjairól, naplóbejegyzéseiről nem?
Mea culpa, de egyre nagyobb zavart érzek az erőben, ami hajtja a fórumot, vagy én vagyok elképesztően suta.
Folyt. @viktorlantos
- indított topikomnál egyáltalán nem jön értesítés
- a harang alatt IV. Béla királyunkig megjelennek az értesítések
- egyáltalán nem jön értesítés a topikokról, naplókról, csak azokról, amikhez hozzászóltam a frissítés óta.

Oldal tetejére