• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Frissítettem a fórum motort. Ez még nem a nagy upgrade amire várok, de aktualizáltuk a kódot.

Ha valami szokatlannal találkoztok, kérlek jelezzétek.
Hétfőn megnéze majd a céges laptopon.
Ott továbbra is minden hozzászólásnál újra bejelentkezést kér....
Vagy ha vmit like-olok, ott is újra be kell lépnem.
Nálam mobilon minden okés.
 
Savazzunk layoutot topic nagyon pörög, fel vagyok iratkozva, de nem kapok róla értesítést.

Ez nem egy új probléma alapvetően az értesítések sosem működtek az oldalon. Már rengetegszer észrevettem, hogy pörög egy topic amire fel vagyok iratkozva és nem kapok róla semmit.

Kb Márc 4 óta nem kaptam róla értesítést pedig minden nap kerül bele 2-3 üzenet. De ez más topicokkal is kellően hektikus.

Meg is néztem, most az értesítéseimet listázva s nincsenek benne azok a hozzászólások amik szombaton vagy vasárnapiak.
 
Utoljára módosított:
Savazzunk layoutot topic nagyon pörög, fel vagyok iratkozva, de nem kapok róla értesítést.

Ez nem egy új probléma alapvetően az értesítések sosem működtek az oldalon. Már rengetegszer észrevettem, hogy pörög egy topic amire fel vagyok iratkozva és nem kapok róla semmit.

Kb Márc 4 óta nem kaptam róla értesítést pedig minden nap kerül bele 2-3 üzenet. De ez más topicokkal is kellően hektikus.

Meg is néztem, most az értesítéseimet listázva s nincsenek benne azok a hozzászólások amik szombaton vagy vasárnapiak.
E-mail vagy fórumon belüli értesítés nem jön?
 
Egyik sem. De persze van amelyikről igen. Teljesen hektikus.
Szerintem a böngésződdel lehet valami baj. Nekem Chrome alól megy mindkét értesítés.
De már egy éve nem ugrik fel a válasz lehetősége, ha kijelölök egy szövegrészt. Céges gépen igen, ugyan azzal a böngészővel.
 
Szerintem a böngésződdel lehet valami baj. Nekem Chrome alól megy mindkét értesítés.
De már egy éve nem ugrik fel a válasz lehetősége, ha kijelölök egy szövegrészt. Céges gépen igen, ugyan azzal a böngészővel.
Mi köze a böngészőmnek ahhoz, hogy jön-e levél a postafiókomba vagy sem?
 
- E-mail vagy fórumon belüli értesítés nem jön?
- Egyik sem.

Köszönöm, hogy segíteni próbálsz, de ettől még nekem rossz.
 
A sok értesítő rengeteg plussz melót rak a szerverre. Ezt a motor másodlagosan kezeli (nem fő funkcióként). És elosztva küldözgeti.
Hogy épp kinél mennyi, mikor és miért nem.... hát passz.

Lehet ők a kiválasztottak akiknek kötelezően szemlézniük kell minden topikot.

Bízzunk benne, hogy az új motor jobban kezeli majd ezt is.
 
Sziasztok!

Úgy tűnik mintha a fórumon nem történt volna meg az óra átállítás!
Lehet hogy volt róla szó (mostanában volt pár nap kihagyásunk).

AmegA
 
Nekünk még mindig nem megy a fórum a telefonon a múltkori karbantartás óta... :( Nagyon hiányzik!:cry: HELP!!!
 
Ha nem sikerülne megoldani javaslom a Tapatalkot. Én pl ezt használom telón már évek óta. Praktikus gyors, annak ellenére is, hogy a fejlesztők néha teljesen nyomi irányt vesznek.
Bőngésző mellett alnternatívának jó lehet.
 
Back
Oldal tetejére