• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fórum karbantartás mizéria

Na, most nem könyvjelzöböl, hanem ujra begepeltem es megnyitottam. 2 percig jo volt, aztan ahogy belemegyek egy topicba, ott ha lapozok, meg rendben van, de ahogy rakattintok ujra a "Forumok" rovatra, kidob es ujra be kell lepnem.
Mindegy melyik naploban, vagy temanal vagyok, ahogy onnan visszalepek a Fömenübe (Forumok), rögtön kidob. Nem ertem miert.

Valószínűleg egy böngésző cache törlés kell akkor. Nálam minden eszközön ok. De azért még tesztelem tovább én is.
 
Laptopról oké minden.
Teló az más tészta. Először is veszélyes oldalnak nyilvánítja a Chrome, meg kell erősítenem, hogy továbbmegyek akkor is az oldalra, minden egyes kattintásra.
Az egész szét van csúszva. Hiányoznak az ikonok, nem tudok sem képet feltölteni sem hozzászólást indítani. Reggel még működött minden.
Frissítettem telón a Chrome-ot, most nem reklamál belépéskor biztonsági kockázatra, smile és filefeltöltés is működik
 
Sziasztok!

A fálj feltöltésénél a thumbnail képnek csak a címét írja ki nem a kisméretű fotót adja.
Amikor szerkeszteni akarjuk akkor bezzeg látszik a fotó.
Kipróbáltuk teljes képpel, úgy működik.

Az hogy nem ajánlja fel az egyik nicknévből kilépve belépésnél a másikat az egyéni probléma (rajtunk kívül nem hiszem, hogy más is fönt van két, vagy több néven), azt be kell írni újra átlépésnél (legalább nem "ugrálok" annyit (A.ttila)).

AmegA
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!

A fálj feltöltésénél a thumbnail képnek csak a címét írja ki nem a kisméretű fotót adja.
Amikor szerkeszteni akarjuk akkor bezzeg látszik a fotó.
Kipróbáltuk teljes képpel, úgy működik.

Az hogy nem ajánlja fel az egyik nicknévből kilépve belépésnél a másikat az egyéni probléma (rajtunk kívül nem hiszem, hogy más is fönt van két, vagy több néven), azt be kell írni újra átlépésnél (legalább nem "ugrálok" annyit (A.ttila)).

AmegA

Kipróbáltuk újra, most már látszik.

AmegA
 
A bejegyzések alatt lévő aláírás blokkot kivettem.
Az aláírások a saját profil oldalaitokon továbbra is megjelennek. A tartalmat nem töröltük, de a fórumokban nem látszik majd.

Sajnos a képek többsége képfeltöltés stb helyekről volt, ami nem https még mindig.
Emiatt az oldal nem működik megfelelően. Ha később valami értelmes megoldás születik rá, lehet visszakapcsoljuk.

Köszi a megértést
 
Sajna elfelejtettem a jelszavam,2 szer kertem jelszó megváltoztatására segítséget,azóta is varom az e-mailt!Így sajna nem tudok telefonról fórumozni!
 
Valószínűleg egy böngésző cache törlés kell akkor. Nálam minden eszközön ok. De azért még tesztelem tovább én is.
Megcsinaltam ezt a Cache törlest...
de tovabbra is kidob, ha a laptopon netezem...
Nem tudom, hogy mi lehet a gond.
Megnyitom az oldalt, bejelentkezem, megnyitok egy naplot vagy topicot, ott lapozok egyet, vagy visszalepek, es azonnal kivag...es keri ujra a bejelentkezest, holott be is jelöltem, hogy bejelentkezve maradok.
Nem nagy gond csak bosszanto, hogy folyton be kell jelentkezzek...
 
Megcsinaltam ezt a Cache törlest...
de tovabbra is kidob, ha a laptopon netezem...
Nem tudom, hogy mi lehet a gond.
Megnyitom az oldalt, bejelentkezem, megnyitok egy naplot vagy topicot, ott lapozok egyet, vagy visszalepek, es azonnal kivag...es keri ujra a bejelentkezest, holott be is jelöltem, hogy bejelentkezve maradok.
Nem nagy gond csak bosszanto, hogy folyton be kell jelentkezzek...

Köszi, ma kiderült nem a cache a probléma. Sokkal inkább az android/chrome mobil páros bizonyos esetekben és a szerveren lévő SSL bizonyítvány és az ehhez kapcsolódó protokolok.
Futom a köröket jelzek, ha tesztelni kell valami. Remélem gyorsan megoldható.

Köszi (y)
 
Köszi, ma kiderült nem a cache a probléma. Sokkal inkább az android/chrome mobil páros bizonyos esetekben és a szerveren lévő SSL bizonyítvány és az ehhez kapcsolódó protokolok.
Futom a köröket jelzek, ha tesztelni kell valami. Remélem gyorsan megoldható.

Köszi (y)
Köszönöm, igazan kedves töled, hogy foglalkozol a piti problemammal.
Mobilon teljesen rendben megy, a laptopon is rendben volt tegnap elöttig, remeljük hamar megoldodik.
Nem varhato el, hogy több szaz forumtag problemiaval foglalkozz egyedileg, tenyleg köszi.
 
Cert-el kapcsolatban nos ha ide latogatsz:
https://www.digicert.com/help/ beadod amit kell, akkor gyorsan kiirja mi is a bibi:
"The server is not sending the required intermediate certificate. "
-es persze ott is van hogy kell megoldani.

Persze ez elegge technikai dolog, szerintem itt sokmindenkinek, Viktor te mar biztos tudod, es biztos mar ertesitetted is a ceget, akit megbiztal ezzel.
 
Back
Oldal tetejére