• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech ezsolt80 mindenféléje

Zotya

Legenda
akkor már megérte képeket csinálni. Egy garnélás kocka mindenhol elfér. Mindenképp megéri egy kis 'természetet' tartani otthon... Persze tudom hogy nem kezdőnek magyarázom ;)

És akkor egy kis vidámság neked, ha már hozzászóltál a naplómhoz:
View attachment 89477
Na ez jópofa😁😁
Végül is szűrőm az van (felszámoltam a 200as sügerest), talajom van, csak világítás meg üveg kellene, minden más az "újra" kezdéshez. Na majd meglátom mit hoz a nyár, komolyabban szeretnék foglalkozni a drónnal is.
Na nem piszkolom a naplódat, egy szó mint száz jó volt látni ezeket a garnikat! 😊

ezsolt80

Legenda
hmmm... nem vagyok az amazonia talaj nagy kedvelője, de ma azt kell mondanom kellemes meglepetés ért.
Akkor vettem két zsákkal mikor a GA átköltözött az új helyre (már meg nem mondom mikor volt az) és az egyik zsák már egy ideje meg lett bontva (fél éve legalább) csak legumizva tartom a zsákot. Ma előkotortam és meglepő módon kiváló formát mutatott. Már rakosgattam itthon is ide-oda és mégis semmi nyoma a mállásnak, nem száradt ki.
P1540731.jpg
P1540735.jpg
Reklám vége ;)

ezsolt80

Legenda
ma Avatar-os lebegősziklásat játszottunk a szűrőanyaggal... akasztós szűrőbe tettem szárazon néhány marék matrixot, ami feltöltés után inkább kiúszott az akáriumba. Egész hangulatos jelenet ha túlteszi magát az ember a kezdeti morgáson. Most ott fognak úszkálni amíg meg nem szívják magukat vízzel és mehetnek vissza a szűrőbe.
P1540737.jpg
Az érdekesebb képek viszont most jönnek. Néhány évig ázott a fa, de most kikerült, mert már nagyon felpuhult meg a kisebb ágakat megette az idő.
Két napot volt az erkélyen és ilyen szép mintában száradt meg. Szerintem vízbe már nem kerül mert szétmállana, de kidobni nem akarom, úgyhogy majd egyszer biztos lesz vele valami.
P1540756.jpg
P1540748.jpg
P1540750.jpg

bamboocha46

Főkertész
ma Avatar-os lebegősziklásat játszottunk a szűrőanyaggal... akasztós szűrőbe tettem szárazon néhány marék matrixot, ami feltöltés után inkább kiúszott az akáriumba. Egész hangulatos jelenet ha túlteszi magát az ember a kezdeti morgáson. Most ott fognak úszkálni amíg meg nem szívják magukat vízzel és mehetnek vissza a szűrőbe.
View attachment 89693
Az érdekesebb képek viszont most jönnek. Néhány évig ázott a fa, de most kikerült, mert már nagyon felpuhult meg a kisebb ágakat megette az idő.
Két napot volt az erkélyen és ilyen szép mintában száradt meg. Szerintem vízbe már nem kerül mert szétmállana, de kidobni nem akarom, úgyhogy majd egyszer biztos lesz vele valami.
View attachment 89694
View attachment 89695
View attachment 89696
Néhány növény tökéletes lakhelye lehetne:
https://craftorganic.com/flora/gnarly-wooded-air-plants/

Oldal tetejére