• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Legacy

(y)Tekergettem ide-oda, wb és expozíció korrekció az OK, de a többiről fogalmam sincs!:facepalm:
 
(y)Tekergettem ide-oda, wb és expozíció korrekció az OK, de a többiről fogalmam sincs!:facepalm:

Ezért kellene a raw, hogy jobban részletesebben is bele lehessen nyúlni. ez most inkább barbárkodás volt.

De lightroom és photoshop volt.

Lightroom expo, highlight, shadow és adjustment brushal adtam a garnéla fokusz reszleteinek az elesseg miatt
a garnela teste kulon kapott egy par tized expot.
photoshopban szin korrekcio, elesseg, kontrasz stb.
 
Fel tudod tenni a vöröskét RAW-ban valahová?

-- más nem akarod kipróbálni, hogy fehérbe világítod a hátteret?
A minap láttam így bluebolt fotót talán. Szinte eltűnt az üveg és csak a garnéla látszódott.
 
Fel tudod tenni a vöröskét RAW-ban valahová?

-- más nem akarod kipróbálni, hogy fehérbe világítod a hátteret?
A minap láttam így bluebolt fotót talán. Szinte eltűnt az üveg és csak a garnéla látszódott.
Megy a mindjárt a link!(y)

A fehér hátteret ezzel a petricsészés módszerrel szerintem nem tudom megcsinálni, be kellene vetnem a kis akváriumot. Max 10 cm-re van a vaku a garnélától és nagyon kicsi térben zajlik minden.
 
Hát ezt szépen kitakarítottad!:eek: Hirtelen olyan volt, mintha a színek is változtak volna. Vagy mégsem.:wacky:
 
A szinek max egy picit, de rajottem bena voltam a lens distortion-ra valamiert tamront lottem be pedig irtad is hogy sigma ;)
 
Back
Oldal tetejére