• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élőlények terráriumban(hüllők, kétéltűek, ízeltlábúak)

Zuzmi

Legenda
Szia. Akkor en el is kezdenem.
Nyilmeregbekakat tartok, szam szerint 7 db-ot.
4 Dendrobates Auratus Bronze-Blue es 3 Phyllobates Vittatus.
Kis gumicukrok.
Ha kezdokent valaki bele szeretne vagni, annak csak azt tudom mondani, hogy nem a vivarium epitese a nehezseg, hanem az ehes szajak betomese. :ROFLMAO: Sok-sok muslicara van szukseg ( egyebek mellett-nalunk a zsizsikfelek valtak meg be), amiket ha nem akar allandoan rohangalni az egyebkent nem egy atlagos allatkereskedesbe. Keves helyen kaphatok, igy inkabb meg kell tanulni otthon tenyeszteni. Nagyon sok helyet foglalnak. Szagosak. Es nalunk a vivarium a lakas disze, igy nem kivanatos ha szem elott van a haromszor negy adag muslitenyeszet. Ennyi kell ugyanis minimum egy kezdonek, hogy ne fogyjon ki a kajabol es hogy uj tenyeszetre is legyen alapanyag. Ki kell tapasztalni, hogy milyen muslicataptalaj a megfelelo, nem beszelve arrol, hogy 24 fok felett ( nalunk nyaron konnyen fole csuszik), nem igazan szaporodnak es bedogolhet a tenyeszet.

Zuzmi

Legenda
Jófejek ezek a békák.
Mekkora hely kell nekik?
Vagy inkább ugy kérdezem 100*20*35ös helyen tarthatóak e?
Alapvetoen azt kell figyelembe venni, hogy milyenek az igenyeik. Vannak amelyek inkabb talajon elnek, de a tobbseg fara maszik, hiszen bromeliakban helyezik el az ebihalakat. En a 20*35-ost nem ajanlanam, meg akkor sem ha ez az alapterulet es egy metert maszhatnak felfele. Persze kutyat is lehet boxban tartani es pelenkara pisiltetni (lattam ilyet) de hat azert....na.
A nagyobb jobb.

Punkdraco

Főkertész
Alapvetoen azt kell figyelembe venni, hogy milyenek az igenyeik. Vannak amelyek inkabb talajon elnek, de a tobbseg fara maszik, hiszen bromeliakban helyezik el az ebihalakat. En a 20*35-ost nem ajanlanam, meg akkor sem ha ez az alapterulet es egy metert maszhatnak felfele. Persze kutyat is lehet boxban tartani es pelenkara pisiltetni (lattam ilyet) de hat azert....na.
A nagyobb jobb.
100*20az alapterület. Igy a talajlakók jöhetnének csak szóba. Van egy ekkora üres pultfelületem amire kell valamit tennem.
Régóta szimpatizálok azekkel a kis ékszerekkel. De ha nem járható út akkor itt is akvárium lesz :ROFLMAO:

Zuzmi

Legenda
Sziasztok. A hetvegen a terra plazan vettem ezeket a helyes kis joszagokat.
Armadillium Klugii Montenegro
AAEEF6A9-151E-49B1-8752-D1B083A9761D.jpeg
8CBB342B-6F34-4FE0-9165-D7F5D13DE35C.jpeg
bocs a tragya kepekert. Nagyon edes kis joszagok.
Tettem be a vivariumba is es laknak kulon egy dobozban is. Majd csinalok nekik meltobb helyet. Nagyon sokfele szinvaltozat letezik, sajna hazankban nem igazan elerheto. Van olyan ami csillagaszati arban rendelheto kulfoldrol...nekem sosem lesz olyanok.
Bar most egy kisebb terrarisztikai ceg beigerte, hogy hozni fognak szineseket. Kivancsi leszek az arukra.
Izelito
Cubaris sp. Rubber ducky
A79C489D-6C8F-46A7-B462-4F547391CA5B.jpeg
cubaris sp. Panda
99C82EA0-63C0-43EA-8D81-1641AC01F234.png
cubaris sp. Blonde
DFBD679B-E48A-4811-936E-3F83DA7C5449.png

Oldal tetejére